yazlık_esarp_modelleri

Yazlık Eşarp Modelleri

Yazlık eşarp modelleri ile sizde yazın yıldızı olun! Kadınların zevklerine göre çeşitlilik sağlayan eşarp modellerimizi her yaş grubu tercih edebilir. Moda trendlerini takip ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Eşarp tesettür giyimi için en çok tercih edilen ürünlerdendir. Eşarp kapalı kadınların moda ve şıklık ürünlerinden biridir. Yazlık eşarplar firmamız tarafından kolay kullanım ve şıklık sağlamak amacıyla üretilmektedir.

En Güzel Eşarp Modelleri

Yazlık eşarp modelleri kıyafetler ile uyumlu olduğunda bütünlük kazandırıyor. Birçok desen ve model üretilirken yaş sınırlaması yoktur. Geometrik desenlerden, çizgili desenlere veya parıltılı kumaşlara kadar birçok alternatif bulunuyor. Eşarpların renk skalası da geniş tutularak her zevke hitap etmesi amaçlanmıştır.

Her mevsim kullanabileceğiniz eşarp modelleri olduğu gibi yaz aylarında kullanabileceğiniz terletmeyen özel kumaşlarda vardır. Eşarpların temizliği kolay ve ütüsü de kullanıcıyı yormaz. Göz önünde bulunmak ve kıyafetinizin bir bütün olmasını istiyorsanız yazlık kumaşlı eşarp modellerini incelemenizi öneririz.

Yazlık Eşarp Modelleri Seçimi

Yazlık eşarp modelleri kişinin zevkine ve kullanacağı alana göre seçilebilir. Yazlık eşarp tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususlar:

 • Desenli bir kıyafet tercih edecekseniz eşarbınızı sade seçmenizi öneririz.
 • Sade elbiseler için ise renkli veya desenli eşarplar uygundur.
 • Eşarbınızı seçmeden önce kullanacağınız aksesuarlarda önemlidir.
 • Koyu renk giyinmekten hoşlanıyorsanız açık renk eşarp yaz havasını yansıtır.
 • Klasik duruş ve ağır bir görünüm elde etmek isteyenler koyu renkli eşarpları seçebilir.
 • Kıyafetinizin modelini devam ettiren benzer çizgilere sahip giyinmekte bu yazın modaları arasında.
 • Eşarbınızı seçerken ten renginizi veya göz renginizi de düşünebilirsiniz.
 • Mavi, bordo, siyah veya koyu mavi gibi renkler yaz düğünleri veya organizasyonları için en çok kullanılan renklerdir.

Çiçek Desenli Yazlık Eşarplar

Yaz denildiğinde renkli çiçekler ve doğanın renkleri akla geliyor. Yazlık eşarp modelleri için yaz esintisini taşımak isterseniz çiçekli modelleri tercih edebilirsiniz. Sade ve tek renk yapılan kombinler için çiçek desenli kumaşa sahip eşarplar şıklık katar. Desenli şallar her zaman dikkati çekerek yüze de renk vermektedir. Stilinizin parlamasını istiyorsanız yaz ruhunu çiçekli eşarplarınızla tamamlayabilirsiniz.

Yaz Aylarında Kullanılacak Eşarp Kumaşı

Mevsime göre eşarp seçimi yapmak önemli. Her eşarp her mevsim takılabilir ancak yaz aylarında terletmeyen kumaşlar kullanıcıyı rahat ettirir. Eşarp kıyafetin tamamlayıcı bir parçasıdır. Güzel ve şık göründüğü kadar kaliteli olması da sizi rahat ettirir. Yaz aylarında sıcak hava koşullarına karşı sizi koruyan, terletmeyen, hafif ve nefes alabilen kumaşları kullanabilirsiniz. Yazlık eşarp modelleri hem rahat eder hem de kombinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Yazlık Keten Eşarp Modelleri

Spor ve şık giyim denildiğinde yaz aylarında ilk akla gelen keten pamuk kumaşlı ürünlerdir. Yazlık eşarp modelleri için ilk tercihlerinizden biri mutlaka keten pamuk eşarp modelleri olmalıdır. Bu kumaş gündelik ve özel akşamlar içinde uygundur. Yazlık keten eşarplar:

 • Kısa bir yürüyüşe çıkmak veya misafirliğe giderken kullanmak için uygundur.
 • Renk skalası çok geniştir ve her kıyafetinize uygun model bulabilirsiniz.
 • Yüzde yüz keten kumaşlar çok hafif ve yumuşaktır. Kumaşı hissetmeden çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Ağırlık yapmadan gün boyu kullanılması en büyük avantajlardan biridir.
 • Terletmez ve saç derisine zarar vermez.
 • Kayma yapmadığı için altına kat kat destek yapma ihtiyacı yoktur.
 • Sadece yaz aylarında değil dört mevsim kullanılabilir.
 • Özel ve günlük kombinler için tercih edilebilir.

Kumaş özel bir kumaş olduğu için kullanırken daha itinalı davranılması uygun olur. Kumaşı ütülerken nemli olmasına ve tersten ütülemeye dikkat edebilirsiniz. Doğru kullanımı ile uzun yıllar solma ve herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılacak dayanıklı kumaşlardandır.

Yazın Vazgeçilmesi Pamuklu Eşarplar

Yazlık eşarp modelleri denildiğinde yine en çok tercih edilen pamuklu eşarplardır. Bu kumaş türünün hava geçirgenliği yüksek olduğu için aynı zamanda sağlıklıdır. Tüm gün kapalı veya bone altında kalan saçlarınızın nefes almasını sağlar. Pamuklu kumaş aynı zamanda kolay kullanımlıdır. Ütülerden herhangi bir sorun çıkmaz ve kolay ütülenir. Kırışma problemi olmadığı içinde uzun süre formunu koruyor.

Pamuk eşarplar yazın serin kışın ise sıcak tutar. Bu yüzden dört mevsim tercih edebilirsiniz. Sade, geometrik, çizgili veya çiçekli pamuklu eşarp modellerimiz bulunmaktadır.