Eşarp Mıknatısı Çeşitleri

Eşarp Mıknatısı

Eşarp ya da şalların iğne kullanmaksızın ve deformasyona uğratmadan kullanımını sağlayan eşarp mıknatısı ürünlerimiz, güçlü tutuş özelliğine sahiptir. Şal ve eşarpların açılmaması için kullanılan mıknatıslar, şık tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır.

  • Eşarp ve şallarınızı deforme etmez.
  • Güçlü tutuş sağlar.
  • Her türlü kıyafetle rahat ve konforlu kullanım sağlar.
  • Eşarp ve şallarınızda açılma ya da sarkma riski yoktur.

Tesettür ve şal mıknatısı modellerimiz, düz renklerin olduğu tasarımların yanında, şekilli ve taşlı olan tasarımlarıyla da oldukça modern ve şıktır. Sade şal ve eşarplar için taşlı mıknatıslar tercih edilirken; desenli eşarp ve şallar için sade tasarımlı eşarp mıknatıslarını kullanabilirsiniz.

Modern Tasarımlarla Eşarp Mıknatısları

Modern tasarımlara sahip olan eşarp mıknatısı çeşitlerimizi kullanırken, kaydırarak birbirinden ayrılmaktadır. Bir tanesi eşarbın dış tarafına diğer teki ise eşarbın hemen arkasına takılarak kullanılmaktadır. Oldukça dekoratif bir görüntüye sahip olan tesettür mıknatısı ürünlerimiz fonksiyonel yapılarıyla da oldukça kullanışlıdır.

Eşarp ve şalları sivri uçlu iğnelerle yıpratmak yerine, eşarp mıknatısı ürünlerimizle uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı kıyafet ve aksesuarlarla da kullanılabilen eşarp mıknatısları, zarifliğinizi ve şıklığınızı da ön plana çıkarmaktadır.

Her Kıyafetle Konforlu Kullanım

Abiye kıyafetlerle ya da günlük kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz eşarp mıknatısı modellerimiz, en zorlu eşarp bağlama modelleriyle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ağırlığı hissetmeyeceğiniz eşarp mıknatısı ürünlerimiz, şal üzerinde görsel bir görünüm sağlarken, sarkma ve kayma yapmaz. Eşarp ya da şalınız daha derli toplu durur ve açılma yapmayacağı için rahat edersiniz.