Koton Eşarp Çeşitleri

Koton Eşarp

Tesettür giyim dışında normal giyim içinde eşarp ve aksesuar olarak da kullanılan koton eşarp ürünleri, iç göstermemesinin yanında, terleme yapmaz ve kayma özelliği yoktur. Dört mevsim kullanıma uygun olan eşarp ürünleri, şıklığınızın yanında konforunuzu da ön plana çıkarmaktadır.

Şıklık ve zarafetinden ödün vermeyen kadınlar, modern çizgileri ve zengin renk skalası ile eşarplarımızı tercih etmektedir. Özellikle tesettürlü kadınlar kombinlerini yaparken, soft renklerin yanında, yaz mevsiminde terletmeyen ve kaymayan pamuklu eşarp ürünlerimizi tercih etmektedir.

Mevsime Uygun Koton Eşarplar

Pembe, beyaz, mavi, yeşil, turkuaz ve daha nice renk çeşitleriyle üretilen mevsime uygun koton eşarp ürünleri, her sezon, rahatlığı ve konforu da beraberinde getirmektedir.

  • Koton eşarp modelleri, leke tutmaz.
  • Güneşten fazla etkilenmemesi için, yıkandıktan sonra sıkmadan kapalı alanda kurutulmalıdır.
  • Koton eşarplar, bebe şampuanı ya da eşarp şampuanı ile yıkanmalı, deterjan ya da jel kimyasallar kullanılmamaıdır.
  • Elle yıkamada su hafif ılık olmalıdır. Önerilen ise kuru temizlemedir.

Kayma yapmayan, dik ve tok duran Akgün eşarp modelleri, yüze yapışmadığı gibi üretim sırasında kanserojen maddeler kullanılmamaktadır.

En Moda Eşarp Modelleri Akgün Eşarp’ta

Her yaş grubuna uygun, moda koton eşarp modellerimizle kıyafetlerinizi rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bahar ve yaz mevsiminin enerjisini hissetmek için göz alıcı renkleriyle tercih edeceğiniz eşarplar, göz alıcı renklerinin yanında soft renkleriyle de ilgi odağı olmaktadır.

Koyu renk giyim tarzı bulunan kadınlar açık renkli eşarp modellerini tercih ederken, klasik tarzı benimseyen kadınlar için koyu renkli eşarp ürünlerini, kıyafetleriyle uyumlu hale getirebilirler.