Dantel Bone

Her kafa ve yüz şekline uygun olan dantel bone ürünlerimiz, fularlı yapısıyla oldukça kullanışlıdır. Dantelin dayanılmaz şıklığını tesettür giyime taşıyan ürünlerimiz sayesinde şık kombinler ve farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

Hazır dikimi yapılmış şekilde tasarlanan tesettür bone ürünlerimiz, kumaşının kalitesiyle de göz alıcıdır. Her mevsim için ideal olan renk çeşidiyle de göz doldurmaktadır.

Tesettür giyimi tercih eten kadınların, baş örtüsünün altından saçların görünmemesi için kullandıkları bone çeşitleri, farklı model ve desenlere sahiptir. Direkt kullanıma uygun hazır dikim oldukları için oldukça kullanışlı ve tercih edilen tesettür ürünleri arasında yerini almaktadır.

Dantelin En Şık Hali

Esnek yapısı ve kırışmayan formuyla hem dayanıklı hem de nefes alan dantel bone ürünlerimiz, hafifliği nedeniyle de tercih edilmektedir. Dantelin en şık halini tesettür giyiminizle kombin yapabilir ve daha şık görünürsünüz.

  • Uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir.
  • Kafada ağırlık yapmaz.
  • Polyester pamuk karışımıdır.
  • Esnek yapıya sahiptir.

Günlük kullanım için oldukça ideal olan tesettür dantel bone ürünlerimiz, kırışma yapmaz ve kolay temizlenir. Ütüleme derdi yoktur. Hazır dikim olduğu için kolaylıkla takıp çıkarılabilir.

Dantel ile Zarifliğinizi Ön Planda

İsterseniz günlük isterseniz özel günlerinizde daha şık ve zarif olmak isteyenler, daha derli toplu ve tarz olmak isteyebilir. Dantel bone çeşitlerimiz, tüm kafa yapılarına uygunluğu ve esnekliğiyle oldukça kullanışlıdır.

Kolay temizlenmesi ve ütü istemeyen yapısıyla kullanımı kolay olan bone çeşitlerimiz, sık kullanıma uygundur. Renk çeşitleri bakımından da moda renkleri renk skalasında toplayan bone ürünlerimiz, gençlerin tercihleri arasında yer almaktadır.