Eşarp İğnesi Çeşitleri

Eşarp ve şallarınızı iğne izi ile deforme olmaması için eşarp iğnesi ürünlerimizden farklı alternatifleri kullanabilirsiniz. İğne ile aynı hizmeti sunan eşarp iğneleri, farklı renk ve tasarım alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır.

  • İğne uzunluğu tasarıma göre değişkenlik gösterir.
  • Eşarp ve şalları deforme etmez.
  • Kararma yapmaz.
  • Sevdiklerinize güzel bir hediyeliktir.

Eşarp ve şallarınızı rahatlıkla tutturabilmek için tasarlanan eşarp iğnesi modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Günlük ya da abiye kıyafetlerinizin üzerine kullanacağınız eşarp ve şallarınızın üzerine rahatlıkla kullanabileceğiniz eşarp iğneleri, şıklığınızı da ön plana çıkarmaktadır.

Modern Tasarımlar Modern Stiller

Eşarp iğnesi tasarımları farklı tarzlarıyla dikkat çekmektedir. Kimi eşarp iğnesi tasarımları renkli toplu iğne modelleri olabilirken; taşlı, incili, süslemeli gümüş modelleriyle de oldukça modern tasarımlar kullanılmaktadır.

Gün boyunca baş üzerinde bulunan eşarp ya da şallar, eşarp iğnesi ürünlerle daha sabit durmasını sağlamaktadır. Böylece yapılan hareketlerde eşarp ya da şalın açılması, kayması gibi problemlerle karşılaşılmaz.

Üstelik modern tasarımları sayesinde şıklığınızı ve zarifliğinizi daha rahat gösterebileceğiniz eşarp iğneleri ürünlerimizle, daha rahat edebilirsiniz.

Eşarp İğneleri ile Farklı Tarzlar

Eşarp iğnesi ürünlerimiz, özellikle yeni kapanan kadınlar ve genç kızlar arasında sıklıkla tercih edilmektedir. En çok pırlantalı, taşlı, gümüş rengi gibi farklı seçenekleri bulunan ürünlerimiz, istenirse kulak üstü kabarıklığı gidermek için istenirse, çene altında eşarbı birleştirmek için kullanılabilir.

Farklı tarzların bir araya geldiği eşarp iğneleri, eşarp ya da şalların kaymasını önlerken, aynı zamanda zarif tasarımlarıyla en farklı tarzları oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.