Yakalık Kolluk Çeşitleri

Yakalık Kolluk

Birbirinden farklı ve modern tarzda üretilen yakalık kolluk modellerimizle, farklı kombinler oluşturulabilir. Farklı renk ve kumaş çeşitliliğine sahip ürünlerimiz, gömlek yakalık ve kolluk modelleriyle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kumaş yapısı sayesinde vücuda kolaylıkla uyum sağlayan ve hareketlerde kısıtlama oluşturmayan yakalık ve kolluk ürünlerimiz, yumuşak dokusu sayesinde konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Dört Mevsim Kolluk ve Boyunluk Modası

Dört mevsim tesettür modasının vazgeçilmez ürünlerinden olan yakalık kolluk modellerimiz, farklı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Dantelli yakalık ve farklı renklerde üretilen dantelli ve düz kolluk ürünlerimiz sayesinde, daha şık ve zarif olabilirsiniz.

  • Boyunluk modellerimiz aksesuar olarak da kullanılabilir.
  • Gömlek yaka boyunluk çeşitlerimiz, bir kazak ya da elbise altına giyebilir.
  • Tesettür kolluk modellerimiz sayesinde kolunuz gözükmediği gibi, kol ağzı dantel işlemeli modellerimiz sayesinde spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yakalık modellerimizde düz tasarımlar bulunurken, dantel detayıyla daha da hareketlendirilen yakalıklarımız mevcuttur.

Yakası Açık ve Kısa Kollu Bluzlara Artık Son

Tesettür giyim tercih eden kadınlar, yakası açık ve kısa kollu bluzları dert etmesine gerek yok. Gömlek yaka boyunluk ile, kazak ve elbiselerin altına giyilerek açık yakayı kapatabilirsiniz. Modern yakalık kolluk modellerimiz ile konforu ve rahatı yaşayabilirsiniz.

Boyun bölümünü kapattığı için üşüme ya da cildim göründü derdi yaşamadan rahatça kullanabileceğiniz modern yakalık ve kolluk modellerimiz sayesinde, daha zarif görünürsünüz.

Namaz kılarken kolların açıkta kalmaması için rahatlıkla tercih edeceğiniz kolluklar sayesinde pratikliği yaşarken, pratik giyilip çıkarılabilecek ve tüm baş kısmını ve omuz kısımlarını örten bütün yakalık modellerimizle, çok daha rahat edeceksiniz.