Saten Bone

Saten Bone

Birinci sınıf kaliteli saten kumaştan üretilen saten bone ürünlerimizde dikiş izi fark edilmez. Arkadan bağlamalı ve geçmeli çeşitleriyle iki farklı kullanım tarzı sunan ürünlerimiz, terletmez ve hafiftir.

Rahat ve pratik kullanım kolaylığı sağlayan tesettür saten bone ürünlerimiz çamaşır makinesinde yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkanırsa, uzun yıllar kullanılabilir. Pamuklanma, deformasyon gibi sorunlara rastlanmaz.

Şıklığından ve zarafetinden ödün vermeyen kadınlar, tesettür giyimin en gözde renkleri ve trend tasarımlarıyla üretilmiş bone çeşitlerimizden tercih etmektedir.

Klasik Görüntüden Uzaklaşın

Altı penye ve üst kısmı saten olarak tasarlanmış saten bone ürünlerimiz ile klasik görüntüden uzaklaşarak daha şık kombinler oluşturabilirsiniz. Penye ve saten harmanlanmasıyla üretilen saten bone modelleri, kayma yapmaz ve terletmez.

Arkadan bağlamalı ve direkt geçmeli modelleriyle günlük kullanımda rahat edeceğiniz bone ürünlerimiz, en moda renkleriyle de sizlere ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Farklı renklerini eşarplarınızla kombin edebileceğiniz bone ürünlerimiz, kalitesiyle de tercih edilmektedir.

Tesettür Giyimde Saten Bone Konforu

Tesettür giyimde eşarp ya da şalların kaymaması ve terletmemesi için üretilen saten bone ürünlerimiz, pratikliği ile oldukça kullanışlıdır. İnce dokusu olmasına rağmen iç göstermeyen ve pürüzsüz bir görüntü sunan bonelerimiz, konforlu bir giyim deneyimini de sizlere yaşatmaktadır.

Başı sıkmayan formu sayesinde uzun ve sık kullanımlarda bile baş ağrısı ve kaşıntı yapmayan bonelerimiz, hazır dikim olduğu için kolaylıkla giyilip çıkarılabildiğinden gençler arasında da en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.