İpek Eşarp Çeşitleri

İpek Eşarp

Zengin renk ve desen yelpazesine sahip olan ipek eşarp, farklı renkleri birbiriyle harmanlayarak, kadının güzelliğine güzellik katmaktadır. Renklerinin cıvıl cıvıl olması ve seçkin tasarımlarıyla, renk cümbüşünü ahenkle ortaya koyan eşarp ürünleri, modern çizgileriyle çok daha ilgi çekicidir.

Tesettür modasının en güzide ipek eşarp modelleri ile özel günlerinizde kıyafetlerinizi tamamlayacak tasarımlarımızla daha zarif olursunuz. Eşarp ürünlerimiz, yüksek kalitede üretilmektedir. Renk ve desen tasarımlarıyla şıklığı ve zarafeti ön plana çıkaran eşarplarımız, modası geçmeyen tasarım ve renklere sahiptir.

İpek Eşarplarla Daha Modern ve Tarz

  • Su ve lekelenme yapmaz.
  • Kuru temizleme ile temizlenmesi ömrünü uzatır.
  • Yumuşak bir dokuya sahiptir.
  • İçerisinde rahatsız edici kimyasal hammadde yoktur.
  • Özel günlerin dışında, günlük kullanıma da uygundur.

Klasik desenlerin yanında modern desen tasarımlarıyla da oldukça göz dolduran ipek eşarp, sade desenleriyle de dikkat çekmektedir. Özellikle gençlerin de tercih ettiği renk ve tasarıma sahip eşarplarımız, her mevsim kullanılabilecek kalitededir.

Her Sezon Yeni Renk ve Desenler

Pastel renklerin yanında sıcak tonların da profesyonel şekilde harmanlandığı, klasik ve modern çizgilerin bir arada bulunduğu ipek eşarp desenleri, şıklığınızı ve zarafetinizi tamamlayıcı özelliğe sahiptir.

Sadece abiye kıyafetlerinizle değil, günlük giydiğiniz kıyafetlerle de kombin yapabileceğiniz eşarp ürünlerimiz, farklı renk kombinasyonları ve desenleriyle, gardırobunuzda olmasını isteyeceğiniz tasarım zenginliğine sahiptir.

Özel günlerinizde, abiye kıyafetlerinizin üzerine rahatlıkla kombin edebileceğiniz ipek eşarp ürünlerimiz, favori renklerinizi bulabileceğiniz renk kartelasına sahiptir. Pastel renklerin ustalıkla asimetrik desenlerle harmanlandığı eşarplarımız, her yaşa hitap eden tasarımlarıyla göz alıcıdır.