Toptan-Başörtü-Mağazası-

Toptan Başörtü Mağazası

Toptan başörtü mağazası sizlerle! Başörtü alım ve satımı yaparak üreticiden halka satış yapmak istiyorsanız kalitemiz ile biz buradayız…

Toptan uygun fiyatlı başörtü alımlarınız içinde sizlerin isteklerinizi karşılamaktayız. Firmamız müşteri odaklı hizmet verirken sadece bireysel değil iş yerleri içinde toptan satış gerçekleştiriyor.

Toptan Başörtü Satışı

Toptan başörtü mağazası sektörde piyasa fiyat paritesi kurmak için performansın iyileştirilmesini sağlar. Kaliteli başörtüleri daha ucuza mal ederek atım ve satım işlemlerinde karınızı yükseltebilirsiniz. Toptan alım yapıldığında stok hacmi geniştir. Müşterilerin istediğini ürünü kısa sürede temin edebilirsiniz. Doğrudan üretici ile iletişimde olmanızda stok durum güncellemesinin daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlar.

Kaliteli ve çok alternatifli bir alışveriş gerçekleştirdiğinizde ise kullanıcılara geniş ürün skalası sunabilirsiniz. Firma eşarp, şal ve başörtü toptan satış mağazasıdır.

En Çok Tercih Edilen Başörtü Modelleri

Toptan başörtü mağazası en çok tercih edilen başörtü ve şal üretimlerine devam ediyor. Şal kumaşlar arasında en çok ipek tercih edilmektedir. Kumaşın yumuşak yapısı ve mevsime göre kullanıma uygun olması tercih edilme oranını arttırır. İpek kumaşlar mat ve parlak olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Kullanım sınırı olmadığı için tesettür giyimde tamamen kişinin zevkine göre kullanılabilir. İpek kumaşlarda özellikle medine ipeği verilen kumaş türünde kayma sorunu da yaşanmıyor. Kullanan kişi bone gibi ek düzenleme kullanmıyorsa bile kayma kaymaz. İpek kumaş şal veya başörtüsü dört mevsim kullanılabilir. İpeğin özel dokusu yazın terletmezken kışında sıcak tutuyor. Bu nedenle kapalı hanımlar tarafından çok sevilir. İç göstermez ve bağlanması da kolaydır. Doğru bağlama yapıldığında uzun süre bozulmadan sabit durur.

Eşarp Çeşitleri Nelerdir?

Toptan başörtü mağazası eşarp çeşitliliği sunuyor. Eşarp modelleri için üç farklı kumaş üzerine üretim yapılıyor. Bunlar:

 • İpek eşarp
 • Polyester eşarp
 • Koton eşarp

Olarak ayrılır. Her renk ve farklı desenlerde 1000’den daha fazla model çeşitliliği var. Şal modelleri içinde aynı üç farklı kumaş türü kullanılmaktadır. Ekstra eşarp altına takılması için bone çeşitleri de sunulur. Bone çeşitleri:

 • Saten bone
 • Penye bone
 • Likralı bone
 • Dikişsiz bone
 • Dış bone
 • Topuzlu bone

Gibi birçok çeşit bulabilirsiniz.

Pamuklu Başörtüler

Tesettür giyimde pamuklu başörtüler çok geniş yer tutar. Toptan başörtü mağazası bu yüzden pamuklu kumaşlardan da başörtüsü üretmektedir. Bu kumaş türüne sahip başörtülere baktığımızda:

 • Pamuklu kumaşların hava geçirgenliği yüksektir.
 • Gün içerisinde kafa sürekli toplu ve kapalı kaldığı için kumaşın nefes alabilen kumaş olması sağlığı da destekler.
 • Bu kumaş örtüleri hem kolay ütülenir hem de kolay şekil alabilmektedir.
 • Sentetik veya polyester kumaşlara göre çok cilt sağlığını da korur.
 • Gözeneklerin kapanmasını engellediği için ekstra bir terleme söz konusu değildir
 • Hava aşını sağlar. Teniniz ve saçlarınız hava aldığı içinde gün sonunda başınızda bir ağırlık hissetmezsiniz.
 • %100 pamuktan üretilen başörtüleri yaz aylarında serin tutar. Kış aylarında ise sıcağı muhafaza eder.
 • Dört mevsim kullanılabilir olması satışların da yüksek olmasını sağlar.

Dokumasına göre yumuşaklığı değişkenlik gösterebiliyor. Sert dokulu başörtüleri daha rahat şekil alır. Hem spor hem de şık giyim için uygundur. Renk ve desen skalası ise çok geniş tutuluyor.

Keten Pamuk Başörtüleri

Toptan başörtü mağazası keten ve keten pamuk karışımı ürünler satıyor. Şık ve spor giyim için her zaman ilk seçenek keten kumaşlardır. Gündelik hayatta rahatlık katarken şık akşamları kıyafeti sadeleştirmek için kullanılabilir. Günümüz modasında keten kumaşlar için farklı renk ve desenlerde çalışılmıştır. Keten kumaşlar hafif kumaşlardır. Bu nedenle kişinin kafasında ağırlık yaratmaz. Yok hissi verdiği için hareketli bir günde dahi bozulma korkusu olmadan kullanabilirsiniz.

Bu kumaştan üretilen ürünlerin tamamı rahat ürünlerdir. Yaz aylarında kullanımı da uygun. Çünkü terletmeyen özelliktedir. Kayma yapma olasılığı da çok düşük. Tesettür giyimde kadınların yine dört mevsim tercih ettiği başörtüleri arasında yerini alır. Keten başörtüleri cildi en fazla hava aldıran kumaştır. Keten kumaşı narin ve kullanımına dikkat edilmesi gereken türdür. Özellikle bakımında tersten ütüleme yapılmalıdır. Makinede yüksek sıcaklıkta yıkanmaması önerilir. Doğru kullanım talimatları ile ömrü uzatılabilir.

Terletmeyen Başörtü

Yaz aylarında veya kış aylarında da vücut terler. %100 terletmeyen kumaş yoktur. Ancak nefes alabilen kumaş vücudun doğal dengesini korur. İpek başörtü, keten başörtü ve krep başörtü tercih edilebilir. Toptan başörtü mağazası ile istediğiniz kumaş kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.