Dikişsiz Bone Çeşitleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan dikişsiz bone ürünlerimiz, birinci sınıf kaliteli kumaştan üretilmektedir. Terletmeyen yapısı ve nefes aldıran konforuyla, gençler arasında da tercih edilmektedir.

Saçların görünmesini engelleyerek şık bir görüntü sunan dikişsiz bone modelleri, eşarp ya da şallarınızı kolaylıkla bağlamanıza ve şekilli topuz formu vermenize yardımcı olmaktadır.

Ön tarafı dikişsiz ve düz olan bonelerimiz, eşarbınızın kaymasını da önlediğinden, kullanımı oldukça rahattır. Kaliteli kumaştan üretildiğinden terleme ve kaşıntı yapmaz. Uzun ve sık kullanım için oldukça ideal ürünlerdir.

Dört Mevsim Şıklık ve Konfor

Dört mevsim şıklığından ve konforundan vazgeçmeyen tesettürlü kadınlar, dikişsiz bone çeşitlerimizle şıklığı ve konforu yaşarlar. Baş ağrısı ve kaşıntı yapmayan yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma uygun olan ürünlerimiz, esnek yapısıyla da her baş ölçüsüne rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Yumuşak dokusu teni rahatsız etmediği gibi, her baş örtüsü formuna rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Baş örtüsü bağlama stillerine uyum sağlayan kaymaz dikişsiz bone renkleriyle de tarzınızı ön plana çıkaracağınız formlar sunmaktadır.

Moda Renkleriyle Şıklığınızı Koruyun

Tasarımları kadar renkleriyle de tercihler arasında bulunan dikişsiz bone ürünlerimiz, zengin renk skalasına sahiptir. Beyaz, ekru, siyah, lacivert, pembe ve daha nice renk seçenekleriyle, tarzınıza uygun renkleri kullanarak, şıklığınızı devam ettirebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz dikişsiz bone çeşitlerimiz ile gün boyunca; saçım görüntü derdinden, eşarbın kaydı karmaşasından, başımı ağrıttı sorunlarından kurtulursunuz. Esnek ve hava aldıran yapısı sayesinde baş ağrısı ve kaşıntı olmayan ürünlerimizde, eşarbın ya da şalın kaymasıyla saçların görünme kaygısı yok olmaktadır.