Penye Bone Çeşitleri

Penye Bone

Bone kullanımı, tesettür giyimin olmazsa olmazlarından biridir. Penye bone ürünlerimiz; esnek yapısı dolayısıyla kırışmayı önlemektedir. Nefes alan kumaşı sayesinde sık ve uzun kullanım için oldukça idealdir.

Penye kumaşın özelliğinden dolayı ağırlık yapmayan tesettür penye bone ürünlerimiz, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Hazır takılabilen özelliği sayesinde çok kısa sürede başı takılabilmektedir.

En Trend Penye Boneler

En trend burgu penye bone modellerimiz, zengin renk seçenekleriyle hem şık hem de konforludur. Spor ve abiye kıyafetlerin üzerine güven içinde kombin yapabileceğiniz penye bone ürünlerimiz, bir iki dakika içinde başınıza takabilirsiniz.

En fazla 30 derecede yıkanabilecek olan bone ürünlerimiz, ön tarafı desenli tasarımlarıyla da gençler arasında oldukça ilgi görmektedir. Özel organizasyonlarınızda düşünebileceğiniz fiyonklu, çiçekli bağlama desenleriyle şıklığınızı ve zarifliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Farklı Tasarımlı Boneler

Elde yıkama yanında kuru temizlemeye de uygun olan hazır penye bone ürünlerimiz, şal tasarımlarıyla çok farklı tarzları da ortaya çıkarmaktadır. Kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz ve herhangi bir iğneleme ya da toka takmaya ihtiyacı duymayacağınız şal modeli bonelerimiz ile konforu ve rahatı yaşarsınız.

Özel davetlerinizde göz alıcı model ve renkleriyle hem bone hem türban özelliğini aynı anda kullanabileceğiniz bonelerimiz ile daha şık ve zarif görünürsünüz. Büzgülü yapısı sayesinde her yüz şekline kolay uyum sağlayan bonelerimiz, her kıyafet üzerine rahatlıkla kombin yapılabilmektedir.

Renk skalası oldukça geniş olan penye bonelerimiz, büzgülü tasarımların yanında başın üstünde ve ense arkasında büzgülü modelleriyle de oldukça şıktır.