Polyester Eşarp Çeşitleri

Polyester Eşarp

Klasik ve modern çizgilere sahip olan polyester eşarp ürünlerimiz, renkleri ve kıyafetlerinizle yapacağınız kombinlerle, zarafeti ve şıklığı ön plana çıkarmaktadır. Tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden olan eşarp ürünleri, farklı renkleri ve desen tasarımlarıyla ilgi çekmektedir.

Yılların verdiği tecrübesini polyester eşarp modelleri ile gösterirken, modern tasarımları ve renkleriyle de eşarp ürünlerimiz tercih edilmektedir. Özel günlerde, günlük hayat içinde ya da çalışırken, polyester eşarp ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Daha Modern Tasarımlar

Geometrik desenlerin yanında düz tasarımlara da yer verilen polyester eşarp ürünlerimiz, her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bir konfor sunmaktadır.

  • Polyester eşarp, terletmez ve tene uyumludur.
  • Alerjen madde içermez.
  • Tesettür giyim yanında modern giyim için de uygundur.

Mevsimine göre farklı kumaş dokularına sahip olan polyester eşarplarda tasarımlar da mevsime göre değişmektedir. İlkbahar ve yaz sezonunda daha cıvıl cıvıl renklerle karşılaşırken, sonbahar ve kış sezonunda daha soft renk ve tasarımlarla giyiminize şıklık ve zarafet katabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Sportif Tasarımlar

Düz renklerin yanında farklı renkleri muhteşem çizgilerle harmanlayan polyester eşarp desenleri ile göz kamaştırmaktadır. Tesettür giyimde kullanılan pardösü ya da elbise üzerine isterseniz düz renklerde isterseniz desenli eşarplarımızı tercih edebilirsiniz.

İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış sezonunda birbirinden farklı, canlı ve modern tasarımlara yer veren Akgün eşarp polyester eşarp modellerimizde; bordo, mavi, mor, kahverengi, siyah renklerin tonları yanında asimetrik desenli tasarımlarıyla da sizi daha zarif ve şık gösterecektir.