Likralı Geçme Çeşitleri

Likralı Geçme

Tesettür giyimi tercih eden kadınlar likralı geçme bonelerimiz ile oldukça şık ve zarif görünmektedir. Özel davetlerde olduğu kadar, günlük kullanım için de uygun olan bonelerimiz, gün içinde kendini zarif ve şık hissetmek isteyen kadınların tercihlerindendir.

Düz renklerin daha tercih edildiği likralı geçme bone ürünlerimiz, gül topuzu, fiyonk desenleriyle daha da zariftir. Çizgili desen kumaşlarının da bulunduğu bonelerimiz, kıyafetlerinize güven içinde kombin yapacağınız tasarımlara sahiptir.

En Moda Bone Çeşitleri

En moda likralı geçme bonelerimiz, hazır dikim olduğu için kolaylıkla giyilip çıkarılabilmektedir. Esnek ve nefes alan kumaş yapısı sayesinde kafada kaşıntı ve terleme yapmamaktadır.

En trend renklerle üretilen çapraz likralı bone çeşitlerimiz ile hem spor kıyafetlerinizi hem de abiye kıyafetlerinizi kombin yapabilirsiniz. Temizlenmesi oldukça kolay olan bonelerimizi el ile çitilemeden yıkamanızı ve asmadan kurutmanızı tavsiye ederiz. Ama en tercih edilen yol olarak kuru temizlemeyi öneririz.

Likralı Bone ile Tarzınızı Gösterin

Bordo, siyah, beyaz, çizgili, gül ve fiyonk detaylı likralı geçme bonelerimizi kullanırken asla eşarba ihtiyaç duymazsınız. Tamamen başlı başına bir kapatıcı olan bonelerimiz ile günlük ve özel günlerinizde konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Saçların tamamen örtüldüğü ve herhangi başka bir materyale ihtiyaç duyulmayan bonelerimiz, sağlam dikişi sayesinde kolaylıkla deforme olmaz. Uzun ve sık kullanıma uygun olarak tasarlanan bonelerimiz, farklı bağlama çeşitleriyle de oldukça göz alıcıdır.

Beden ölçüsü standart olan bonelerimiz, esnek yapısı sayesinde her kafa ölçüsüyle uyum göstermektedir. Yıkama talimatlarına ve kullanım kurallarına uyulduğunda yıllarca kullanılabilecek yapıya sahip bonelerimiz, uygun fiyatlarıyla da tercih edilmektedir.