Topuzlu Bone Çeşitleri

Topuzlu Bone

Tesettür giyimi tercih eden kadınların en önemli sorunlarından biri topuzlu bone ürünlerimiz sayesinde artık yaşanmamaktadır. Eşarp ya da şal altında saçın biraz daha dolgun görünmesi için eşarp altı topuz bone ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Özel dikimi, farklı alternatifleri ve renk seçenekleriyle tercih edeceğiniz bone çeşitlerimiz, şal ya da eşarplarınızın altında pratik kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Esnek yapısının dışında, kırışmayan ve nefes alan kumaşı sayesinde sık kullanıma uygundur.

Topuz Bone ile Artık Çok Daha Kolay

Eskiden tesettürlü kadınlar, eşarbını daha topuzlu göstermek için türlü yollar denerdi. Artık hazır dikim topuzlu bone çeşitlerimiz sayesinde özel gün ve davetlerinizde şıklığınızı ve zarafetinizi ön plana çıkarmanız çok daha kolaylaştı.

Eşarp ya da şallarınız ile bir uyum içinde olan tesettür topuzlu bone ürünlerimiz, kıyafetlerinizle bir bütünlük sağlayarak, şıklığınızı ön plana çıkarmaktadır. Çapraz bağlamalı, fiyonklu, taşlı, çiçek desenli, düz ve dantel fırfırlı çeşitleriyle oldukça modern bir görünüm sağlamaktadır.

Eşarp ve Şalların Çok Daha Düzgün

Genellikle şal ya da eşarpların kaymaması için tercih edilen topuzlu bone modellerimiz, ağırlığı olmayan, sık ve uzun süreli kullanımlara uygun şekilde üretilmektedir.

Şal ya da eşarpların düzgün görünmesini sağlamasının yanında, kafada kaşıntı ve baş ağrısı yapmayan bone modellerimiz, esnekliği sayesinde her kafa yapısına ve yüz şekline uyum sağlamaktadır.

Kısa saçlı kadınların da sıklıkla tercih ettiği topuzlu bone ürünlerimiz, arkasında bulunan danteller sayesinde eşarp ya da şalın daha kabarık görünmesini sağlamaktadır.