Polyester Şal Çeşitleri

Polyester Şal

Moda renkleriyle uzun süreli kullanıma uygun olan polyester şal, ağırlık yapmaz. Dökümlü havası, her mevsim rahatça kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yumuşak yapısı kolay şekil almasına olanak tanımaktadır.

Kırışmaya dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde uzun süreli ve sık kullanıma uygun olan polyester şal desenleri modern tasarımlarımızla da özellikle tesettür giyim tercih eden kadınların kullanımı için oldukça idealdir.

Akgün eşarp her mevsim için uygun polyester şal modelleri ile zengin renk kartelasından, zevkinize ve tarzınıza uygun seçimler yapılabilir.

Daha Yaratıcı Şal Tasarımları

Polyester şal ürünlerimiz farklı kombinlerle kullanılabilir. İsterseniz baş örtüsü olarak kullanabilir isterseniz, boynunuza fular şeklinde aksesuar yaparak, kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.

  • Baş örtüsü ya da fular olarak kullanılabilir.
  • Spor kıyafetlerinizin yanında pardösü üzerine de kullanılabilir.
  • Makine yerine elde yıkanmasını tavsiye ederiz.
  • Çitileme yapmadan ve sıkma yapmadan bir tülbent içine konularak kurutulmalıdır.

Polyester Şal ile Daha Zarif

Polyester şal ürünümüzü kullanırken baş örtüsü ve aksesuar olarak kullanılabilir. Tek renk bir kıyafet için canlı renklere sahip olan şallara göz atabilirsiniz. İsterseniz baş örtüsü isterseniz aksesuar olarak kullanırsanız kullanın günlük kombinlere ve sokak modasında sıklıkla tercih edebileceğiniz şal tasarımlarımıza sahip olabilirsiniz.

Hem spor hem sade tasarımlara sahip olan ve günlük kombinlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz şallarımızı, hesaplı seçeneklerle tercih edebilirsiniz. İsterseniz abiye bir kıyafetin üzerine isterseniz beyaz gömlek ve bol paçalı bir pantolonla daha zarif ve modern görünebilirsiniz.