Topuz Tokası

Topuz Tokası

Topuz tokası, tesettür giyim modasının vazgeçilmezlerinden biridir. Şal ya da eşarpların kusursuz ve düzgün görünmesi için tesettür toka çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.

Topuz toka çeşitleri arasında;

  • Tiftikli topuz tokası
  • Lastikli topuz tokası
  • Kurdele topuz tokası
  • Örgü topuz tokası

Topuzun daha dolgun görünmesi, saçların daha derlenip toparlanması ve eşarp içinde terleme olmaması için, topuz tokaları tercih edilmektedir. Topuz toka modellerimiz, esnek yapıya sahiptir, kırışmayı önler ve kafaya nefes aldırır. Ağırlığı olmayan tokalar, sık ve uzun süreli kullanımlar için oldukça idealdir.

Modern Topuz Toka Modelleri

Geniş renk ve model yelpazesine sahip olan topuz tokası modellerimiz, eşarp ya da şal altında saçların düzgün durması, baş örtüsü ya da şalın daha düzgün görünümde olması için kullanılmaktadır.

Aynı zamanda tesettür topuzunun oluşturulması ve başörtü altında saçların terlememesi için de türban topuz aksesuarları kullanılmaktadır. Her saç tipine uyumlu olan kaliteli topuz toka ürünlerimiz, uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Moda Renklerle Topuz Tokaları

Topuz tokası, saçların eşarp ve şal içinde derli toplu dururken, takılan eşarp ve şalların da daha düzgün durması sağlamaktadır. Moda renklerle üretilen topuz toka modellerimiz; başörtüsü ve şal kullanmaya yeni başlayan tesettürlü kadınların, pratik kullanımları için oldukça rahattır.

Baş örtüsü takmaya yeni başlayanların, örtüyü daha kolay şekil vermeleri açısından rahat ettikleri ve gençler arasında sıklıkla tercih edilen topuz tokaları, tesettür içinde kullanılabilirken, dışında da kullanılabilecek özelliğe sahip, modern ürünlerdir.