Koton Şal Çeşitleri

Koton Şal

Pamuklu dokusuyla ve çağdaş tasarımıyla koton şal ürünlerimiz, iç göstermeyen yapısıyla günlük kullanım için de uygundur. Düz renklerin yanında gül desenli koton şallarımız ile tarzınıza şıklık ve zarafet katabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediyelik olarak da alabileceğiniz pamuklu şal ürünlerimiz, terleme yapmaz ve kaymayan özelliğe sahiptir. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen şal ürünlerimiz, günlük kullanımın yanında, özel günleriniz için de kullanılabilir.

Modern Tasarımlarıyla Akgün Şal

Modern tasarımları ve trend renkleriyle tercih edeceğiniz koton şal ürünlerimizle stilinizi daha hareketli hale getirebilirsiniz. Koton şal ürünlerimiz içindeki renk geçişleri olmasının yanında su ve leke tutmayan yapısıyla oldukça kullanışlıdır.

Günlük kombinlerinizde ve özel günlerinizde modern tasarımlarımızı, baş örtüsü yanında fular olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle gençlerin sokak modasında tercih ettiği tek renk şallarımız, sadeliği ama aynı zamanda şıklığı ve zarafeti de beraberinde getirmektedir.

Koton Şallarla Daha Yaratıcı

Koton şal modellerimiz, renkleri ve tasarımlarıyla size şıklık kazandırırken, daha yaratıcı stilleri de size sunmaktadır. Rahatlıktan ve spor kıyafetlerden hoşlanan kadınlar, hareketlere denge getirecek minimal tasarımları tercih edebilir.

Dokuması tok durduğu için üzerinizde buruşma, dökülme yapmaz. Çamaşır makinesi yerine elde yıkama ya da kuru temizleme yapılabilir. Kanserojen madde içermediği için oldukça sağlıklıdır.

Üst giyimi sade olan kadınlar, desenli ya da çiçekli tasarımları bulunan şal ürünleri tercih ederek, kıyafetlerinde yaratıcılığı ön plana çıkarabilirler. Şallarımızı aksesuar olarak kullanacağınız zamanlarda tek renk tasarımları tercih ettiğinizde, çok daha şık bir tarz elde edebilirsiniz.