Hijab Bone

Hijab Bone

Günlük kullanım için oldukça ideal olan hijab bone modellerimiz, rahatlığı ve konforu sayesinde tercih edilmektedir. Hazır dikim olan boneler, rahatlıkla giyip çıkarılabilmektedir.

Başın mütevazi ve rahat şekilde örtülebilmesi için tercih edilen dikişsiz hijab bone çeşitlerimizde, kanserojen madde bulunmamaktadır. Esnekliği ve hava alan kumaş yapısıyla, başı ağrıması ve kaşıntı yapması gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Hijab Bone ile Rahatlık ve Konfor Bir arada

Hijab bone çeşitlerimiz yumuşak dokusuyla konfor sağlar. Standart ölçülerde olan ürün, her kafa yapısına esnekliği sayesinde uyum sağlamaktadır.

  • Vücuda uyumludur ve hareketlerde sınırlama yapmaz.
  • Boyunluk ve yakalık olarak kullanılabilir.
  • Likralı penye kumaştan imal edilmiştir.

Saç, boyun ve kulak kısımlarını tamamıyla örten hijab bone ürünlerimizin ön kısmında dikiş bulunmamaktadır. Hazır olduğu için kolaylıkla giyip çıkarılabilen yapısıyla oldukça konforlu olan bonelerimiz, şıklığınızı ve zarifliğinizi de ön plana çıkaracak modern tasarım ve renklere sahiptir.

Hijab Bone ile Her Zaman Daha Tarz

Birinci sınıf kaliteli kumaşı sayesinde rahatlığınızı ve konforunuzu her zaman ön planda tutan hijab bone ürünlerimiz, farklı ihtiyaçların aynı anda yapıldığı bir konfor sunmaktadır. Boyun, yaka ve kulakların rahatlıkla örtüldüğü ürün, esnek yapısı sayesinde ve en modern tasarımlarıyla, farklı tarzları da gün yüzüne çıkarmaktadır.

Hijab bone ürünleri alın kısmı ile saçları örten kısmı farklı kumaşlardan üretilmektedir. Alın kısmında likralı viskon, saç bölümünde ise likralı tül kullanılmaktadır. Moda renklerin modern tasarımlarla bir araya getirildiği bone çeşitlerimiz, zengin renk skalasına sahiptir.