Toptan-Tülbent-Fiyatlari-

Toptan Tülbent Fiyatları

Tülbent Anadolu’nun ve Türkiye’nin kültürel bir örüntüsüyken aynı zamanda tesettür modasının da vazgeçilmezidir. Modern ve kullanışlı tülbent modelleri, Akgün eşarp kalitesiyle kullanabileceğiniz özel tasarımlarla birlikte modayı takip etmektedir. Toptan tülbent fiyatları kumaş yapısı, modelleri ve tasarımlarına göre en uygun seçeneklerle sunulmaktadır.

Tülbent Çeşitleri

Yazma olarak da bilinen tülbent modern dokusuyla ve kaliteli kumaş yapısıyla son zamanların en çok tercih edilen tesettür giyimlerinden biridir. Basmalı, tek renk ve beyaz tülbent modelleri, yöresel kullanım alanlarına göre tercih edilebilecek farklı boyutlarla da imal edilmektedir. Toptan tülbent fiyatları, çeşitleri ve kumaş kullanımına göre fiyat aralıkları belirlenmiştir.

 • Boncuklu tülbent modelleri;
 • Tek renk tülbent modelleri;
 • Sarmaşık tülbent modelleri;
 • Püsküllü tülbent modelleri;
 • Klasik tülbent modelleri;
 • Çok renkli tülbent modelleri;
 • İpek tülbent modelleri;

Ucuz fiyat aralıkları ve modern tasarımlarıyla birlikte toptan alım yapabileceğiniz seçeneklerle sunulmaktadır. Modern dokusu ve hafif kullanımıyla tercih edilen modeller, ince detaylarla süslenmiş, klasik ve çok renkli çeşitlerle bir araya gelmiştir.

Püsküllü Tülbent Fiyatları

Püsküllü modeller, tülbenttin kenarlarında ipeksi bir görünümle birlikte boncuk süslemenin de yer aldığı yöresel tasarımlardır. Modern görünümüyle özel günlerde kullanılabilen tasarımlar, en uygun fiyat aralıklarıyla bol çeşitli ve renkli olarak satışa sunulmuştur. Tek renk püsküllü modellerle, desenli modeller, kullanım alanlarına göre çeşitlendirilmiştir. Günlük kullanım, özel günlerde kullanım ve spor kullanım için uygun tasarımlar vardır.

Kullanım aralıkları ve yerlerine göre tasarlanmış modeller, yaz aylarına ve kış aylarına uygun şekilde kumaş kullanımıyla bir araya gelmiştir. Yeni sezon ürünleriyle toplu alım yapabileceğiniz, ekonomik fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla sunulan indirimli fiyat ölçüleriyle yer almaktadır. Kısa ve uzun ebatlara göre püsküllü tülbent modellerini tercih edebilirsiniz.

Boncuklu Tülbent Fiyatları

Boncuklu modeller, kenar işlemi ve tek renk tasarımlarıyla göz alıcı renklerle bir araya gelmiştir. Desenli ve boncuklu modeller, şık akşam yemeklerinde, davetlerde ve düğün gibi organizasyonlarda kullanılabilecek modellerdir. Toptan tülbent fiyatları en uygun seçeneklerle, indirimli fiyat özelliklerine göre sunularak, çeşitli renk ve kumaş tasarımlarıyla bir araya gelmiştir.

 • Boncuk süslemeleri ışıltılı, sade ve şık görünüm sunar.
 • İnce işlemlerle tülbent kenarlarına işlenmiştir.
 • Kumaş seçimine göre boncuklarda trend kullanım alanlarına göre seçilmiştir.
 • Kaliteli kumaş, boya ve boncuk kullanımıyla imal edilmiştir.
 • Yazlık ve kışlık modeller olarak tercih edilebilir.
 • Modern, klasik ve ışıltılı tasarımlar olarak tercih edilebilir.

Yazlık Tülbent Fiyatları

Toptan alımlarda yazlık tülbent fiyatları için açık renklerle, tek renk beyaz modeller tercih edilebilir. İşlemesiz, sade ve hafif olan modeller, uygun ve ekonomik fiyat aralıklarıyla sunulmuştur. Göz alıcı tasarımlar, sade ve şık kullanım alanlarına göre farklı modellerle tercih edilir.

İnce kumaş yapısı ve kalın kumaş yapısına göre yazlı tülbent tasarımlarıyla uygun fiyatları bir araya getiren toptan tülbent fiyatları en iyi ödeme kriterleri ve kolay alım yapabileceğiniz Akgün Eşarp garantisiyle sunulmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında konforlu kullanım ve şık tasarımlarla isminden söz ettiren marka, yeni sezon ürünlerini bir araya getirerek, tesettür modasının en iyi seçenekleriyle sunulmuştur.

Kışlık Tülbent Fiyatları

Kış aylarına göre tasarlanmış kalın kumaş kışlık tülbent modelleri, ince detaylarla süslenmiş, ışıltılı ve sade tasarımlarla bir araya gelmiştir. Ucuz modeller, uygun seçeneklerle satışa sunularak toptan alım yapabileceğiniz şal, eşarp ve tülbent tasarımlarını bir araya getirmiştir. Toptan tülbent fiyatları en uygun seçeneklerle indirimli fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Kışlık modeller, kullanım alanlarına göre tek renk, çoklu renk ve ışıltılı modeller olarak sizler için en popüler ve trend tesettür modasına uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Modern ve klasik tasarımlarla ucuz tülbent modellerini tercih edebilirsiniz.

Akgün Toptan Tülbent Satışı Ve Fiyatları

En uygun fiyatlarla en kaliteli tülbent modellerini bir araya getiren Akgün, yılın en iyi kumaşları ve renkleriyle birlikte kullanabileceğiniz seçenekler sunar. Satış alanlarında da ticari amaçla satın alınabilecek modeller, en kaliteli tasarımlar ve modellerle sizler için yeni sezon ürünleri arasında yerini almıştır.

Yeni sezon tülbent modelleri, toptan tülbent fiyatları ile en uygun fiyatlar ve özel tasarımlarla hemen indirimli alabileceğiniz çeşitlere sahiptir.