Tek-Renk-Eşarp-Modelleri-

Tek Renk Eşarp Modelleri

En popüler eşarp modelleri, farklı renk ve kaliteli kumaş yapısıyla modern zamanların en güzel tasarımlarıyla bir araya gelmiştir. Akgün eşarp kalitesi ve garantisiyle, güzel kombinasyonlarınızı tamamlayacak modeller, polyester, ipek ve koton kumaş yapısına göre tasarlanmıştır. Tek renk eşarp modelleri istediğiniz renk ve kumaş tasarımlarıyla en uygun fiyatlarla Akgün Eşarpta.

İpek Tek Renk Eşarp Tasarımlar

İpeğin rahatlığı, konforu ve güzelliği kimin hoşuna gitmez ki? Kaliteli yapısı ve kolay kullanımıyla tek renk eşarp modelleri, farklı renklerle kullanabileceğiniz çeşitlilikle tasarlanmıştır. İnce detaylarla süslenmiş, uzun ve kısa eşarp modelleri, cildi nemlendiren ve rahat kullanım sağlayan konforlu bir seçimdir. Açık tonlar ve kapalı tonlarla bir araya gelen modeller, yaz, kış ve bahar aylarına özel tasarımlarla birlikte sizler için özel olarak tasarlanmıştır.

İpek eşarp özellikleri;

  • İpek eşarp modelleri, cildi nemlendirir, serin ve ferah hissettirir.
  • Cildin hava almasını sağlayan organik yapıdadır.
  • Sıcak yaz aylarında kullanabileceğiniz şık modellerdir.
  • Sağlıklı kumaş kullanımı için idealdir.
  • Hafif, kolay şekil alan ve aminoasit değeri olarak düşük tasarımlardır.

Koton Tek Renk Eşarp Tasarımlar

Yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi olan koton, %70 pamuk ve %30 ipekten imal edilen kumaş yapısına sahiptir. Hafif dokusu ve sağlığa zarar vermeyen kumaş yapısına sahip koton kullanımı, yaz serinliğini hissedebileceğiniz modeller olarak ipeğim ve pamuğun özel yapısını başında hissetmenizi sağlar. Tek renk eşarp modelleri, ipek ve pamuk karışımı koton modellerle, kaliteli, modern ve şık tasarımlarla karşınıza çıkmaktadır.

İstediğiniz renk ve ebatlarda bulabileceğiniz kısa veya uzun eşarp tasarımlar, ürün kalitesini ilk görüşte anlayabileceğiniz tasarımlara sahiptir. Yaz ve kış renkleriyle yüzden fazla çeşit ve seçenekle karşınıza çıkacak, yazın serinliği eşarbınızla buluşturacaktır.

  • Serinletici etkisi ipek ve pamuk karışımından gelmektedir.
  • Yazları kullanım için ideal tasarımlardır.
  • 1 ile 2 derece aralığında serin tutma özelliğine sahiptir.
  • Cildin hava almasını sağlar.
  • Farklı renk ve çeşitliliğe sahiptir.

Polyester Tek Renk Kumaş Tasarımlar

Kış aylarında kullanabileceğiniz başörtüsü kategorisinde karşınıza çıkacak polyester modeller, en şık ve konforlu kullanımla konforlu hissetmenizi sağlar. Zengin ve şık görünüm sunan modeller, ışıltılı ve sade tasarımlarla karşınıza çıkacaktır. Kış ve bahar aylarında serin havaların etkisini azaltan, cilde uyum sağlayan ve nefes alan tasarımlardır.

Tek renk eşarp modelleri polyester tasarımlarla, kumaşın en etkili rahat ve konforlu kullanımını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Modern dokusu ve ışıltılı tasarımlarıyla kombinasyonlarınızda yeni bir renk ve model olarak kullanabileceğiniz şık modellerdir. Kaliteli kumaş, farklı renk seçimleri, açık ve koyu tasarımlarla kaymadan kolayca kullanabileceğiniz tasarımlardır.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Tek Renk Eşarplar

Yaz aylarının yeni trendi olan modern tasarımlar, tek renk eşarplarla bir araya geliyor. Yazın tiril tiril renklerini açık tonlardan seçebileceğiniz, ışıltılı ve sade tasarımlarla seçim yapacağınız esintili kumaşlar da Akgün Eşarp tasarımlarıyla sizlerle olacaktır. Kumaşın bütün kalitesi ve renklerin bütün göz alıcılığıyla yaz aylarında kullanabileceğiniz ipek eşarp modelleri ve koton eşarp tasarımlarıyla şıklığınıza yeni bir renk katabilirsiniz.

İpek tek renk eşarp modelleri ve koton tek renk eşarplar, gözlerinizi alamayacağınız kadar özel ve ışıltılı tasarımlarla bir araya gelmektedir. Modern ve hafif tasarımlar, yazlık ve kışlık olarak istediğiniz kumaş çeşidiyle seçiminizi yapabileceğiniz tasarımlardır.

Kış Aylarında Bu Eşarplar Bir Başka!

Kış aylarının en özel tasarımlarıyla tek renk modeller, göz alıcı ve hafif kullanım imkanlarıyla sizler için tasarlanmıştır. Kaliteli kumaş, rahat ve hafif modeller, başta düşme yapmadan kolayca şekil verebileceğiniz özel ölçülerle hazırlanmıştır.

Tek renk modeller, istediğiniz ebatlarda ve kullanım imkanlarında tasarlanmış, en kaliteli boya ve kumaş yapısına göre tasarlanmıştır.

Akgün Eşarp En Güzel Başörtüsü Tasarımlar

Şal, eşarp, bone ve sinyorina modelleriyle Akgün kalitesinde en iyi seçenekler kullanıcılarla buluşmaktadır. Eşarp tasarımlarında yerini bir model ve sınırsız renk seçenekleriyle göz alıcı tasarımları dilediğiniz kombinasyonla deneyebilirsiniz.

Hafif, rahat ve konforlu kullanımla garantili bir kumaş tasarımı sizleri bekliyor. İpek, polyester ve koton eşarp modelleri, göz alıcı renkler, tek renk ve çoklu renk modellerle en uygun fiyatlarla birlikte sizler için bu yılın kreasyonlarında.