Medine-İpeği-Şal-Toptan-Satış-

Medine İpeği Şal Toptan Satış

Medine ipeği tesettür giyimde en çok kullanılan kumaş modelleri arasındadır. Hafif ve şık tasarımıyla göz alıcı renkleri bir araya getiren Akgün Eşarp, uygun fiyatla toptan satış yaparak, kadınların en şık şal modelleriyle Türkiye’nin dört bir yanında buluşmasını sağlamaktadır. Medine ipeği şal toptan satış için en ekonomik fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Medine İpeği Şal – Kumaş Nedir?

Medine ipeği, ismini Medine’den alan %100 polyesterden yapılma kumaşlardır. Viskon polyester karışımı olarak da bilinen model, ipek özelliğini taşıyan hafif ve kaliteli kumaş tasarımı olduğu için şal gibi büyük ebatları bulunan tasarımlarda tercih edilmektedir. Nefes alan, hafif ve rahat kullanım imkanları sunan modeller, Medine ipeği şal toptan satış alanından temin edilebilmektedir.

Medine İpeği Şal Özellikleri;

  • Medine ipeği hafifliği ve rahatlığıyla bilinmektedir.
  • Yaz aylarında kullanılabilen serin tutma özelliğine sahiptir.
  • Kumaş iç göstermez, açık ve koyu renklerden imal edilebilir.
  • Hafifliği ve konforlu kullanımıyla genel olarak tercih edilen tasarımların başına gelir.

Makinede ve elde yıkanabilir şal tasarımlarıdır.

Medine İpeği Şal Modelleri

Medine ipeği şal modelleri, sade ve işlemeli olarak tasarlanmıştır. İç göstermeyen konforlu ve rahat kullanıma sahip olan tasarımlar, uzun ve kısa şal ebatlarına sahiptir. Polyester yapısının inceltilerek baştan kaymayacak şekilde sağlam bir duruş vardır. Kumaş yapısı oldukça hafif, terletmeyen ve son derece kolay kullanım sağlayacak özelliklerle bilinir.

Medine ipeği şal toptan satış tasarımları, özgün modeller ve farklı renklerle, tek renk ve çoklu renklerle bir araya gelmiştir. Toptan alım yapılarak son derece ekonomik fiyatlarla kullanılabilen, Türkiye genelinde tesettür modasında en çok tercih edilen tasarımlardır. Akgün Eşarp modelleriyle en iyi kumaşlar ve renklerle toptan alım yapabilirsiniz.

Medine İpeği Yazlık Şal Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan ipek kumaşlarla daha uygun fiyat özelliklerini sunan Medine ipeği yaz aylarında açık ve koyu tonlarla birlikte sunulan tasarımları içerir. Medine ipeği şal toptan satış özelliklerini kullanarak, uygun ve ekonomik seçeneklerle şal modellerini farklı tasarımlarla tercih edilebilirsiniz.

  • Yaz şal modelleriyle açık renkli tasarımlar birlikte sunulur.
  • Uzun ebat Medine ipeği şal modelleri Türkiye’nin iklim döngüsüne uygundur.
  • Kısa ebat Medine ipeği şal modelleri modern tasarımlarla bir araya gelmiştir.
  • Toptan farklı renk ve aynı renk uygulamalarıyla satın alınabilir.
  • İnce kumaş ve kalın kumaş yapısına göre tercih edilebilir.
  • İşlemeli, sade, çoklu renk ve tek renk modelleri bulunmaktadır.

Tek Renk Medine İpeği Şal Modelleri

Tek renk modeller, kış ve yaz aylarının trend renklerine göre satışa sunulmuştur. Medine ipeği şal toptan satış imkanlarını kullanarak, kırmızı, sarı, yeşil, siyah, beyaz, mavi, mor ve dramatik renkler de dahil olmak üzere istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz geniş bir katalog sunulmaktadır.

Ekonomik fiyat ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz, tesettür modasına uygun modelleri, ferace ve şal tasarımlarına göre uzun veya kısa tasarımlar olarak tek renk olarak tasarlanmıştır. Modern dokusu, hafif ve konforlu kullanımıyla Türkiye’nin dört bir yanında tercih edilebilen tasarımlardır. Toptan alımlarda toplu indirim avantajları kullanılarak satın alınabilir.

Çoklu Renk Medine İpeği Şal Modelleri

Farklı renk kombinasyonlarına göre tasarlanmış modeller, Medine ipeğinin ölçüsü ve yapısına göre dizayn edilmiştir. Farklı desenlemeler, renkler ve ebatlarla satın alabileceğiniz şık tasarımlardır.

Mağaza, Pazar ve online satın alanları da dahil olmak üzere Medine ipeği şal toptan satış alanımız açıktır. Uygun ve ekonomik fiyatlarla farklı ebatlar ve modellerle ışıltılı, sade, modern ve klasik tasarımda olan modelleri tercih edebilirsiniz. Çoklu renklerde kullanılan farklı renk kombinasyonları, şık giyim, günlük giyim ve spor giyim tasarımlarına göre üretilmiştir.

Akgün Toplu Medine İpeği Şal Satışı

Toplu satış alanında en uygun fiyatlarla modern dokusu ve ince tasarımlarıyla tercih edebileceğiniz şal tasarımlar, Medine ipeği özel kumaş modellerdir. Uygun ve ekonomik satış için toptan alım yapabileceğiniz modelleri, tesettür giyimde kullanılan modaya uygun olarak hazırlayan yıllık kreasyon örnekleri bulunmaktadır.

Göz alıcı tasarımlarla, kısa ve uzun şal modelleri, tek renk ve çok renk şallar, desenli ve sade modellerle Medine ipeği kumaşının kalitesini de Akgün Eşarp ile tanıyabilirsiniz.