Şık-Görünümlü-Tesettür-Kombini-Oluşturmak-

Şık Görünümlü Tesettür Kombini Oluşturmak

Günlük ya da özel davetlere yönelik yapacağınız kombinleriniz sizin tarzınızı ve bedeninizi dilediğiniz gibi yansıtmanıza yardımcı olur. Evden çıkmadan oluşturduğunuz kombininiz ne kadar şık ise kendinizi gün içerisinde çok daha özgüvenli ve cesur hissedersiniz.

Bu nedenle şık görünümlü tesettür kombini oluşturmak kendinizi aynada beğenmenizin yanında birçok insanın beğenisini kazanarak kendinizi çok daha değerli hissetmenizi sağlar.

Tesettür Kombini Oluşturmanın Püf Noktaları

Tesettür kombini oluştururken oldukça şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bazı püf noktaları göz önünde bulundurmanız önerilir. Bu noktalar;

  • Tercih ettiğiniz kombin parçalarının aynı rengin farklı ton olması bazen görünümünüzü sade ancak sevimli bir hale getirebilir. Daha cesur kombinler için farklı renklerin zıtlığından yararlanmalısınız.
  • Şık görünümlü tesettür kombini oluşturmak istiyorsanız mutlaka takılardan yararlanmanız gerekir. Özellikle kolye, eşarp takıları ya da kemer gibi aksesuarlar görümünüzü çok daha şık bir hale getirecektir.
  • Kombininizde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur kullanacağınız eşarptır. Eşarplar, bir kişinin size baktığında ilk dikkat edeceği nokta olacaktır.
  • Şık bir kombin için farklı çizgilerden yararlanılabilir. Örneğin dik ya da yatay çizgilerden birinin kullanılan diğer parçalar ile kombinlenmesi oldukça şık bir görünüm oluşmasına yardımcı olacaktır.

Tesettür Kombininizde Nasıl Bir Eşarp Tercih Etmelisiniz?

Şık görünümlü tesettür kombini oluşturmak isteyen kişilerin tercih ettiği şal, kombinlerinde tamamlayıcı ve etkileyici bir noktaya sahip olacaktır. Bu nedenle tercih edilen eşarbın kombinin amacına yönelik olarak doğru bir şekilde seçilmesi gerekir.

Eşarp tercihi yapılırken ilk olarak alınacak eşarbın kumaş özellikleri incelenmelidir. Eşarbınız ne kadar yumuşak ve canlı renklere sahip olan bir kumaşa sahip olursa o kadar dikkat çekici ve şık duracaktır. Ayrıca satın aldığınız eşarbın farklı modellerinin olması da hangi modelin size daha çok hitap ettiğini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sizlere sunduğumuz eşarp modellerini inceleyerek kombinlerinizin mükemmel tamamlayıcısı olacak eşarp modellerini keşfedebilirsiniz. Birbirinden farklı model ve renklerde olan eşarplar, şık kombinlerinizin n büyük beğeni toplayacak parçası olacaktır.

Günlük Şık Görünümlü Tesettür Kombini

Günlük şık görünümlü tesettür kombini oluşturmak istiyorsanız tercih edeceğiniz üst giyim bluz ve mevsime göre kazaklar olabilir. Beğendiğiniz bir kazağın üzerine, pantolon ya da etek renginize uygun bir eşarp takmanız kombininizde eşitlik ve bütünlük elde etmenizi sağlar.

Ayakkabı ve çanta için ise tercih ettiğiniz üst giyim ürününüzün sahip olduğu tonun birkaç alt ya da üst tonunu tercih edebilirsiniz. Örneğin; eşarbınız siyah, pantolonunuz siyah, kazağınız kahverengi, ayakkabılarınız sütlü kahverengi tercih edilebilir. Böylece renklerin uyumunun yanında tonların uyumunu da elde edersiniz.

Özel Davetler İçin Şık Görünümlü Tesettür Kombini Oluşturmak

Özel davetler için şık görünümlü tesettür kombini oluşturmak için ise tercih edeceğiniz eşarp modeli daha koyu ya da canlı renklere sahip olan eşarplar olmalıdır. Yoğun desenlerin yanında sade ancak şık duran eşarplar da tercih edilebilir.

Özel davetler için oluşturulan kombinlerde öncelikle kişilerin gömlek ve gömlek üzerine uzun takılar tercih etmesi önerilir. Tercih edilen alt giyimde ise etek ya da bol pantolonlar tercih edilebilir. Ayakkabı seçiminde ise topuklu ayakkabılar tercih etmek sizin için şık bir görünüm yakalayacaktır.

Kombininizde Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Şık görünümlü tesettür kombini oluşturmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar bulunuyor. Bu durumlar;

  • Eşarbınızın modeli kadar bağlama tarzı da kombininizin görünümünü değiştirir. Spor ya da şık bağlama modellerine bakabilirsiniz.
  • Kombininizde aynı renklerin tekrarından kaçınmanız önerilir. Seçtiğiniz renkler birbiriyle uyumlu ancak birbiriyle aynı tonlarda olmamalıdır.
  • Tercih ettiğiniz çanta ve ayakkabı modeli kombininizin görünümünün değişmesine neden olur.
  • Tercih ettiğiniz desenlerin kombininiz ile uyum göstermesine dikkat etmelisiniz.

Sizin için en doğru ve şık kombin, kendinizi aynaya baktığınızda en şık hissettiğiniz kombin olacaktır.

Şık Görünümlü Tesettür Kombini Oluştururken Kaçınmanız Gereken Durumlar

Şık bir tesettür kombini oluşturmak istiyorsanız bazı durumlardan kaçınmanız gerekir;

  • Karışık ve göz yorucu bir görünüm kombininizi şık göstermek yerine anlamsız bir duruşa sahip olmanıza neden olur. Bu nedenle birkaç farklı çizgi modelini karıştırmamanız tavsiye edilir.
  • Kombinlerinizde yalnızca 1 renk kullanmamalısınız. Mümkünse iki ya da üç uyumlu rengi birbiri ile kombinlemek sizin için çok daha şık ve yumuşak görünüm oluşturur.