Eşarp Modelleri

Farklı bağlama biçimleri ile kullanım konforu sağlayan eşarp ürünleri çeşitli amaçlar için satın alınıyor. Kadınların en fazla ilgi gösterdiği eşarplar farklı zevklere sahip kadınlar tarafından tercih edilen ürünlerden oluşuyor. Yaşam tarzlarında örtünme ya da aksesuar amaçlı değerlendirilen eşarplar her kadın tarafından kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak kullanılıyor. Kaliteli malzemelerden oluşturan ve yaz ve kış olmak üzere mevsime göre avantajlar sunan eşarp modelleri her kadın için farklı tasarım çizgilerine hakimdir.

Geleneksel Ya Da Çağdaş Tarz

Eşarp kıyafetlerin tamamlayıcısı ya da destekçisi olarak aksesuar ya da örtünme aracı gibi farklı nedenlerle kullanılır. Farklı ölçülerde üretilerek değişik görüntü ve tasarımlara sahip olan çeşitleri her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilir. Geleneksel ya da çağdaş tarza sahip olan motiflerle albenisi artırılan ürünler ihtiyaç ve taleplere göre modellerini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Kullanılan kumaş yapısından desen ve renk kombinasyonları ne kadar her stil de ortaya çıkarılan ürün farklı kullanıcılar tarafından dikkat çekiyor.

Kullanım Konforuna Sahip

Özgün yaşam tarzını benimseyen kadının aradığı ürün aynı zamanda klasik tarza önem veren kadını da memnun ediyor. Teknolojiye uygun dokumaları ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan ürünler, renk değiştirme üzülme ya da yırtılma gibi deformasyonlara karşı dayanıklılıkları ile ön plana çıkıyor. Leke tutmayan kumaş ile üretilen modeller kadına şıklık yaratılmasına yardımcı oluyor. Kadının istediği giyim tarzı ile kombin edilmesini sağlayan ürünler İzmir toptan eşarp avantajı ile daha şık ve daha fazla kullanım konforuna sahiptir. Kadına farklı şekillerde görünüm imkanı sağlayan ürünler yenilikçi bir havada sunuluyor.

Modern Ya Da Otantik Desenler

Yüz şekillerine göre haklı bağlama stilleri bulunan eşarplar yaratıcı tasarımları, farklı bağlama biçimleri ve çeşitli sitelerdeki görünümleri ile dikkat çekiyor. Her kadın kendi özgün tarzını ve bağlama şeklini şık ve kaliteli eşarplar ile yaratabiliyor. Modern ya da otantik desene sahip modeller beklentileri tam anlamı ile karşılıyor. Her mevsime göre seçenekleri sahip olan eşarp modelleri giyim tarzını zenginleştirmek isteyen kadınlar için özel olarak sunuluyor. Yalın giyim tarzından vazgeçemeyen kadınlar için tek renk eşarp modelleri ön plana çıkarken farklı tarzları denemek isteyenler için de alternatif modeller tercih ediliyor.

Tasarım Harikası Örnekler

Geometrik çizgilerle tasarım harikası örneklere sahip olan modellerin yanı sıra nostaljik esintiler sunan klasik modeller de her zaman tercih edilenler arasında yer alıyor. Her yaş grubundaki kadının tamamlayıcı aksesuar tercihi olarak sunulan modeller moda yapısına uygun giyinmeye imkan tanıyor. Eşarp modelleri;

  •  Desenlerine göre
  •  Renklerine göre
  •  Kumaş türlerine göre

Ebatlarına göre farklı şekillerde sıralanır.. Birden fazla sınıflandırma biçimine sahip olan ürünler

  •  İpek
  •  Polyester
  •  Saten
  •  Şifon
  •  Pamuk ham maddesi ile üretilir.

Beklentilere Uyum Sağlayan Modeller

Kullanılan ham maddesine göre çeşitli avantajlar sağlayan eşarp ürünleri İstanbul toptan eşarp farkı ile hava alan mikro fiber yapıya sahiptir ve kullanıcısına kaliteyi hissettirir. Parlak yapısı ve inceliğine avantaj sağlayan saten saten eşarplar özel günler için tercih edilirken kadınlara şıklığın yanı sıra gösterişte sunar. Likralı kumaş yapısına sahip olan ürünler ise rahat yaşam tarzını benimseyen kadınlar için tercih nedenidir. Polyester kumaştan üretilen desenli modeller ise klasik tarza sahip kadınların beklentilerine uyum sağlayan tarzlar olarak öne çıkar.

Modern Tarz, Klasik Tarz İle Buluştu

Pamuk kumaştan üretilen eşarp modelleri ise kolay şekil almasını yanı sıra terletme yapmaz. 4 kısmı kot dikişli üretilen ve içi gözükmeyen eşarp modelleri ise dayanıklı yapısı ile yırtılma ya da sökülme olasılığını ortadan kaldırır. Tivil eşarp ipek modelleri ise su ve leke tutmayan yapısının yanı sıra kolay şekil almaları ile dikkat çeken tarzlardır. Modern tarzın klasik tarz ile buluştuğu eşarp modelleri ise sade ve modern tarzı yapıyı hissettirir.

Her Giyim Stiline Uygun

Her kadının farklı moda desteğini taşımasına ve kendisini şık görmesine imkan sağlayan eşarp modelleri her giyim tarzına da uygun olarak tasarlanır. Her kadının farklı biçimde kullandığı eşarp modelleri dikişli ya da dikişsiz olmasının avantajlarını sunar. Renginde solma ve yıpranma göstermeyen eşarp modelleri ise kadının ilk günkü gibi kullanmasına imkan sağlar. Farklı kriterlere sahip eşarp modelleri kadınların tarzı ve zevkine uygun olarak estetik tasarım anlayışından geçirilerek kullanıma sunulur.