Yeni Eşarp Şal Modelleri   

Son dönemde tesettür giyimde ön plana çıkan toptan şal, eşarp modellerine kıyasla çok daha pratik ve kullanışlı bir deneyim sağlar. Kadınların en fazla tercih ettiği aksesuarların başına gelen şal ürünleri farklı tasarımlar ile tercih edilir. En son trendlere uygun olarak tasarlanan ürünler şık ve modern çizgilere sahiptir. Aynı zamanda pratik ve rahat kullanım imkanı sunan ürünler Üstün kaliteleri ve güvenilir kumaş yapıları ile ön plana çıkar. Modern ve şık şal çeşitleri kadınların kendine özgü bir tarz yaratılmasına yardımcı olur.

Yüzlerce Farklı Model

Çağdaş ve modern kadının da önemli bir aksesuarı haline gelen şal eşarplar konforlu bir kullanım olan olunan sağlamasının yanı sıra daha modern ve daha çağdaş bir görünüm elde etmeyi destekler. Zengin bir seçenek yelpazesine sahip olan şal eşarp modelleri kadınlar için günlük kullanımın yanı sıra casual giyim içinde ideal bir yapıdadır. Yüzlerce farklı model arasında tercih yapmakta zorlanan kadınlar ürünün dokusuna ve yumuşaklığını önem verir.

Şık Ve Estetik Görünüm

Kadın kendi tarzına uygun dokuya sahip modellere yönelirken aynı zamanda genel kombinlerini tamamlanmasını da sağlayacak Ankara Akgün eşarp modelleri arasında tercih de bulunur. Seçilen modelin rengi ve de seni de karar verme aşamasında önemli bir yer tutar. Kadın gardırobunda bulunan kıyafetlerin renklerini verir sandığına bağlı olarak hareket eder ve eşarp modelini buna göre belirler. Kıyafetlerini estetik bir görünüm düz ya da harekete desenlerden tercih yaparak daha fazla kıyafet ile birlikte kullanım olanağı sağlar. Tesettür giyimde şık ve estetik bir görünüm için şal seçimi önemli bir yer tutar.

Tasarımları İle Mükemmeli Sunar

Çağdaş ve modern çizgilere sahip olan tasarımlar her zaman daha fazla tercih edilir. Her yılın farklı trendleri olmasına rağmen vazgeçilmeyen ürünler arasında gece mavisi rengi modeller çok daha fazla rağbet görür. Aynı zamanda taba ve bej rengi tasarımlarda oldukça popüler ürünleri olarak karşımıza çıkar. Her modelin kaymayan ve başta tok duran bir kumaştan tasarlanmış olması önemlidir. Ütü gerektirmeyen ya bu tarz kumaş türleri pratik kullanım nedeniyle hem gündelik hem de iş hayatında avantaj sağlar. Kadının ihtiyaçlarını karşılayan kumaş türleri terletmeyen ve içi göstermeyen tasarımlar ile mükemmeli sunar.

Zarafet Ve Şıklık Yaratır

Akgün şal eşarp modelleri sayesinde kadın çok daha şık ve zarif bir görünüme kavuşur aynı zamanda kulak ve boyun kısmının görülmesine imkan vermeyen kumaş yapısı sayesinde gün boyu rahat hareket etmeyi destekler. Şal modellerini belirleyen unsur kullanılan kumaş yapısıdır. Şal

  • İpek kumaş
  • Polyester kumaş
  • Koton kumaş olmak üzere 3 farklı kumaştan üretilir.

Kadının zarafet ve şıklık yaratmasını sağlayan eşarp ürünleri dört mevsim kullanılmasının yanı sıra her türlü kıyafet ile de rahatlıkla kombinlenme özelliğine sahiptir.

Doğru Bağlama Yönetimi

Şal eşarp tercihinde doğru seçim yapmak kadar doğru bağlama yönetimini belirlemek de önemlidir. Kadınlar arasında en etkili yöntem geleneksel bağlama tekniğidir. Kullanılan bu yöntemde bone üstüne örtülen şal iki eşit parçaya ayrılır ve omuzlara doğru sarkıtılır. Ardından parçalar çene altından hizalanarak iğne yardımı ile tutturulur. Omuz yüksekliğinde düğümlenerek isteğe göre parçalar omuzdan arkaya doğru sarkıtılarak kelebek görünümü yaratılır. Bu bağlama yöntemine aynı zamanda kelebek modeli adı da verilir. Kadınlar arasında en fazla tercih edilen başka bir bağlama yöntemi ise bone altına yapılan topuzdur. Bu yöntemde topuzun boyutu önemlidir, gereğinden büyük topuz çirkin görünür. Belirgin bir topuz ise daha alımlı ve daha zarif bir görünüme sahip olmaya yardımcı olur.

Hassas Ve Narin Yapı

En iyi şal modelleri için toptan Ankara şal firması olan Akgün eşarbı tercih eden kadınlar uygun alternatifler konusunda oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Kadının her zaman daha şık ve daha modern bir hava yaratmasını destekleyen şal eşarp modelleri oldukça hassas ve narin bir yapıya sahiptir. Birçok farklı kumaştan üretilen şal eşarplar renk ve desen kombinasyonları ile ortak stillerde bir ürün yapısı olarak dikkat çeker. Özgün yaşam tarzını benimseyen kadınların aradığı şekillere uygun ürünler aynı zamanda klasik tarz önem veren kadını da mutlu eder.