Tesettür giyimin vazgeçilmez parçası tabi ki eşarplardır. Kullanım alanına göre eşarplar farlılık göstermektedir. Mevsim, günlük, abiye vb. gibi farklı ortamlarda tercih edilecek olan eşarplar hem kullanan kişi için rahatlık ve konfor sağlaması en önemli özelliktir.

Yazlık eşarp tercihleri genelde açık renk tonlarında ısı ve güneşi geçirmeyen bir yapıya sahip olması önemlidir. Ergonomik kullanım için ter ve nem kaybını en aza indiren koton eşarplar Akgün Eşarp olarak üretim yapmaktayız. Koton eşarplar özellikle kaymayan yapısı ve duruşu nedeniyle yaz mevsiminin en çok tercih edilen eşarp çeşididir. Akgün eşarp olarak 2020 yılın yaz trendlerine uygun renk yelpazesi, desenleriyle ve geometrik şekilleri ile tesettür giyimin vazgeçilmez parçası eşarp ta özgün bir tarz yaratmaya devam ediyoruz.

Üstelik kolay temizlenebilen, leke utmayan ve güzel dokusuyla kullananları hayran bırakan koton eşarplarımız günlük arkadaşlarınızla kahve içmeye giderken ya da çok şık bir davette, düğünde gönül rahatlığı ile kullanılabilirsiniz.  Düz ve desenli yapılarıyla kıyafetlerinize naif ve asil bir duruş sergileyecek. Yaz aylarında en çok tercih edeceğiniz parçalardan biri olan koton eşarplar dolabınızdaki yerini mutlaka almalıdır. Kolay bağlanabilen ve şekil verilen bir eşarp türüdür. Ayrıca yüz bölgesine yapışmayan dokusuyla da kullanımı en rahat olan eşarptır.

Çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir firma olan Akgün Eşarp kullandığımız ürünleri kanserojen madde içermeyen iplik ve dokumayla siz kullanan müşterilerimize gururla sunuyoruz.  Tercih edilen eşarplarımız 2020 yaz mevsiminin en göz alıcı, en iddialı eşarp firması olmaya devam etmekteyiz.