Tesettür modasının en önemli parçası olan eşarp ürünlerine, ucuz eşarp toptan fiyatıyla sahip olabilirsiniz. Her sezon farklı renk ve desenleriyle ön plana çıkan Akgün eşarpları, üretildiği pamuklu, ipek ve polyester kumaş modelleriyle satışa sunulur.

Tarzınıza uygun şekilde kombinlenebilir eşarp tasarımları ile şıklığınızı ve güzelliğinizi ortaya koyacağınız eşarplar, günlük kullanım yanında, özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz, zengin bir portföy sunar.

Çok eski zamanlardan bu yana sıklıkla tercih edilen desenli eşarplar, 2021 yılında da ön plana çıkıyor. Eşarp modasında çoğunlukla tercih edilen sade eşarp modellerinin yanında geometrik desenli ve çiçek desenli eşarp modelleri, zengin renk skalasına sahip şekilde üretilir.

Birkaç farklı rengin oluştuğu kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenebilir desenli eşarp modelleri, Akgün kalitesi ve garantisiyle ucuz eşarp toptan fiyatıyla da sahip olabileceğiniz, fiyat yelpazesine sahiptir.

Günlük Kullanıma Uygun Tasarımlar

Tesettür modası, birbirinden farklı kombinlerin ortaya çıkarıldığı, muhteşem bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazenin içinde bulunan eşarp ürünleri ise, tesettür modasının vazgeçilmez ürünüdür. Başörtüsü olarak kullanılan ve günlük kullanıma uygun tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünler, mevsimine göre renk ve desenleriyle ucuz eşarp toptan fiyatı da oldukça ekonomiktir.

Soğuk kış günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz koton, ipek ya da polyester eşarplar, günlük kıyafetlerinizdeki uyumuyla da sizi daha şık ve güzel gösterir. Günlük kullanım için en uygun koton eşarplar, rahatınızı ve konforunuz da düşünülerek üretilir.

Rahatlık ve Konfor

Rahatlığın ve konforun ön planda tutulması gereken eşarp ürünlerinde, mevsimine göre tercih edilecek kumaşlar ön plana çıkar. Yaz aylarında pamuklu eşarplar daha çok tercih edilirken, iş için ya da özel günlerinizde ipek eşarplar, daha ön plandadır.

  • Terletmez ve tene uyum sağlar.
  • Kumaş dokusunda alerjen maddeler bulunmaz.
  • Kir ve leke tutmaz, kolay temizlenir.
  • Kuru temizleme ile daha uzun yıllar kullanılır.

Günlük kullanımda sizi rahatsız etmeyecek polyester kumaştan eşarplar, tesettür ve modern giyimin değişmez parçası olarak kullanılır. Tesettür giyimde başörtüsü olarak kullanılan eşarplar, modern giyimde ise fular olarak da tercih edilir.

Geniş Kullanım Alanı

Genellikle özel günlerde kullanılan ipek eşarplar, günlük şıklığınızı ve zarafetinizi göstermeniz için de tercih edilebilir. Geniş kullanım alanına sahip, modern tasarım ve göz alıcı renklere sahip olan eşarplar, ucuz eşarp toptan fiyatıyla da oldukça az maliyetlidir.

Çalışan tesettürlü kadınların tercih edeceği ipek eşarplar yanında, günlük kullanım için genellikle koton eşarplar tercih edilirken, terletmeyen ve nem tutmayan yapısıyla da polyester eşarplar da günlük şıklığınızı gösterebileceğiniz, muhteşem desenlere sahiptir.

Farklı Tarzlar Modern Tasarımlar

Akgün eşarp modelleriyle, farklı tarzlara ve modern tasarımlara sahip olacağınız ürünlerde, sezon şıklığını yaşarken, ucuz eşarp toptan fiyatıyla da muhteşem tasarımlara ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Modayı takip eden ya da kendi modasını yaratan modern giyim tarzına ya da tesettür modasına uygun şekilde tasarlanan eşarp modelleri; farklı geometrik desenlerin yanında, en nadide çiçek desenleriyle de ön plana çıkar.

Kadınsı çekiciliğinizi gösterebileceğiniz, her ortamda şıklığınızla göz dolduracağınız aksesuar ya da başörtüsü olarak tercih edebileceğiniz eşarp ürünleri, farklı bağlama teknikleriyle de zarifliğinizi gösterebileceğiniz tasarımlara sahiptir.

Sade Tasarım

Desenli ya da çiçekli tasarımların yanında sade ve göz alıcı tasarımları tercih eden kadınlar için de moda renklerle tasarlanmış; ipek, koton ya da polyester eşarpları tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarında cıvıl cıvıl renklere sahip olan düz renkli tasarımlar, kış aylarında daha soft renklerle tasarlanan modeller ön plana çıkar. Günlük seçimlerinizde rahatlığı ve konforu bulacağınız eşarp tasarımları, özel günlerinizde ve özellikle iş dünyasında kullanmak için, göz alıcı zarafete bürünmenize olanak tanır.

Uygun Fiyatlar Kaliteli Tasarımlar

Birbirinden farklı renk ve göz alıcı desenleriyle ön plana çıkan Akgün eşarpları, mevsimine uygun kumaş dokusuyla da göz doldurur. Gardırobunuzda özel bir yer ayırabileceğiniz kaliteli kumaştan üretilen ucuz eşarp toptan fiyatıyla da kaliteyi daha uygun fiyata alma fırsatını sunar.

Akgün eşarp sitesinde istediğiniz tarzda bulabileceğiniz ipekli, koton ve polyester eşarp ürünlerini inceleyebilir; pastel ve soft renklerin, muhteşem desenlerle harmanlandığı eşarp ürünlerini, günlük kullanım ve özel günleriniz için, sevdiklerinize de hediye ederek mutlu edebilirsiniz.