Tesettür giyim yanında, modern giyimin de önemli bir parçası haline gelen eşarp ürünleri; ipekli, koton ve polyester kumaştan imal edilir. Ucuz eşarp modelleri ile şıklığınızı ve zarafetinizi ön plana çıkaracağınız Akgün eşarpları, mağaza ve online satış sitesiyle, en özel koleksiyonlar satışa sunulur.

Kaliteyi en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Akgün eşarplar, zengin renk portföyüne sahiptir. Göz alıcı desenleri ve farklı tasarımlarıyla, en sıradan kıyafetlerinizi bile zarif hale getiren eşarp ürünleri, yüzlerce renk ve desenlere sahip modelleriyle, rahatınız ve konforunuz için üretilir.

Tesettür modasında vazgeçilmez ürünler arasında bulunan ipek eşarplar, aynı zamanda koton ve polyester eşarplarla da her yaştan kadına hitap eden tasarımlara sahiptir. Mevsimlere özel olarak üretilen koton ve polyester eşarplar, en özel ipek eşarp koleksiyonları, tarzınızı ön plana çıkaracak modellere sahiptir.

  • Üretiminde zararlı kimyasal maddeler kullanılmaz.
  • Mevsime uygun renk ve kumaş yapısına sahiptir.
  • Kuru temizleme yaparak, uzun yıllar kullanılır.

Farklı boya teknikleri kullanılarak tasarlanan eşarp ürünleri ile tarzınıza uygun tasarımları kullanarak, en sade kıyafetinizi bile, muhteşem bir tasarıma dönüştürebilirsiniz.

Her Kıyafetle Uyum

Akgün sanal mağaza ve fiziki mağazadan yapacağınız eşarp tercihleriniz, her kıyafetle uyumlu olma özelliğine sahiptir. Kıyafetlerinizle kullanacağınız çanta ve ayakkabılarla da uyum sağlayan ucuz eşarp modelleri, uygun fiyatlarıyla da sıklıkla tercih edilir.

Tercih edeceğiniz kıyafetlerinize uygun olarak tercih edeceğiniz eşarp modelleri, kıyafetlerinizle bir bütünlük sağlar ve şıklığınızı ön plana çıkarır. Farklı bağlam tekniklerini de rahatlıkla kullanabileceğiniz ipek, koton, polyester eşarplar, en zengin desen ve renk yelpazesine sahiptir.

Akgün Kalite ve Garantisi Eşarplar

Akgün eşarpları; garanti ve kalitesi altında üretilen ucuz eşarp modelleri, ekonomik fiyatıyla da ön plana çıkar. Uygun fiyatlı olduğu için, sadece kendinize değil, sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz, en güzel hediyeler arasında yerini alır.

Sadece tesettürlü kadınlar için değil; eşarp ürünleri aynı zamanda, modern giyim tarzını benimsemiş ve tarzını daha şık hale getirmek isteyen kadınları da tercihidir. Geçmişten günümüze kadar şıklığın bir göstergesi olarak kullanılan eşarplar; çiçek desenleri, geometrik desenler ve sade dokusuyla da dikkat çeker.

Zengin Kullanım Alanı

Her bütçeye uygun ucuz eşarp modelleri, yüzlerce renk ve desene sahip olmasının yanında, günlük kullanımda ve özel günlerde de kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında, geniş kullanım alanı bulur. Sadece başörtüsü olarak değil; fular olarak da modern giyim aksesuarları arasında yerini alan eşarp ürünleri, günlük kıyafetlerinizi daha şık ve alımlı hale getirmek için kullanılan en özel aksesuarlardır.

Tesettür giyimde pardösü ve elbiselerin üzerine kullanılan eşarplar, modern giyim tarzında; şık gömleklere, eteklere ve gömleklere de rahatlıkla kombinlenebilir.

En Özel Kombinler

En özel kombinlerin rahatlıkla yapılabildiği ucuz eşarp modelleri, her sezonda farklı renk ve göz alıcı desenleriyle de göz doldurur. Her tarz giyime uygun şekilde tasarlanan eşarp ürünleri, en özel kombinlerinizi gerçekleştirebileceğiniz tasarımlarıyla da şıklığınızı ve zarafetinizi göstermenizi sağlar.

Pardösü ve elbise üzerine rahatlıkla kombinlenebilir tarza sahip eşarp ürünleri; pantolon, gömlek, etek, tulum gibi birçok farklı giyim tarzı üzerine de kullanılır. Sadece ileri yaştaki kadınlar için değil, genç yaştaki kadınlar için de vazgeçilmez aksesuarlar içinde olan eşarplar, üzerine kullanılacak takı aksesuarlarıyla da en güzel kombinleri yapmanızı sağlar.

Göz Alıcı Renkler Otantik Tasarımlar

Farklı giyim tarzından hoşlanan kadınların, otantik tasarım ve göz alıcı renklerle sahip olacağı Akgün eşarpları, her sezon değişen renk ve tasarımlarıyla tercih edilir. Gardırobunuzda özel bir yer ayırmak isteyeceğiniz en özel koleksiyonlar, kıyafetlerinizle uyumludur ve sağlıklı kumaş dokusuyla da sağlığınızı tehdit etmez.

Özellikle koton eşarpların terletmeyen yapısıyla sıklıkla tercih edilen pamuklu eşarplar, ipek eşarpların zarifliği ile, gardırobunuza yeni bir soluk getirecektir. En özel renk ve tasarımların birbiri içine geçtiği modeller, günlük kullanımlarınızda ve en özel günlerinizde size eşlik eder.

Hem Klasik Hem Spor

Giyim tarzında klasik ve spor tarzı benimsemiş kadınlar, ucuz eşarp modelleri sunan Akgün eşarplarını tercih edebilir. Değişik bağlama tekniklerinin uygulanabildiği eşarp modelleri sayesinde isterseniz klasik giyim tarzınızı isterseniz spor giyim tarzınızı, daha şık ve zarif hale getirebilirsiniz.

En moda renklerin farklı tonlarını, en özel tasarımlarla harmanlayan Akgün eşarpları, mağaza ve online satış sitesiyle sizlere, en uygun satış fiyatıyla sunulur.