İpek, polyester, koton gibi malzemelerden üretilen şal ve eşarp ürünleri, sofistike kadınlar ve modayı gerçekten önemseyen kadınların, aksesuarları haline geldi. Özellikle tesettür modasının vazgeçilmeyen ürünlerini, toptan şal eşarp satın alarak, maliyetini daha ucuza getirebilirsiniz. Farklı bağlama şekilleriyle tercih edebileceğiniz yüzlerce şal ve eşarp ürünüyle, her gün farklı bir kombin oluşturma şansını yakalayacağınız şal ve eşarplarda, daha konforlu bir kullanım sağlarsınız.

Yüz hatlarınıza uygun şekilde bağlama modelleriyle tercih edeceğiniz şal ve eşarp ürünleri, günlük kullanımda ve özel günlerde kullanabileceğiniz farklı tarzları da beraberinde getirir.

Modayı takip eden kadınların, kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak kullanılan ipek şal ve eşarp ürünleri, her biri kolayca tanınan ve talep gören ürünlerdir. Muhteşem renkleri ve tasarımlarıyla gerçek bir sanat eserini andıran ürünlerle, sıradan bir kıyafeti bile, olağanüstü hale getirebilirsiniz.

Mevsimine uygun şekilde tercih edeceğiniz şal ve eşarp ürünlerinde, ilkbahar ve yaz aylarında yine canlı renkler ön plana çıkarken, kış aylarında ise mat ve daha sıcak renklerle muhteşem tasarımlı ürünlere, Akgün eşarp farkı ve kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Yaratıcı ve Şık Giyim

Tesettür modasının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan atkı ya da fular olarak da kullanılabilen eşarp ve şal modelleri, farklı şekillerde kullanılabilir.

  • Baş örtüsü
  • Boyunda fular
  • Omuzda bol dökümlü koruma
  • Bel çevresine bağlanmış şekilde kullanılabilir.

Sadece tesettür modasında değil, modern giyimde de sıklıkla kullanılır. Gardırobunuzda farklı renk ve desenlere sahip olmak için, toptan şal eşarp satın alarak, birçok farklı kıyafetinizle, değişik kombinler yapılabilir.

Modern Eşarp ve Şal Desenleri

Pamuklu eşarp ve şal desenleri, şıklığınızı ve zarafetini ortaya çıkarırken, toptan şal eşarp satın alarak, farklı desen ve modellere sahip ürünleri kullanabilirsiniz. Muhteşem eşarp ve şal desenlerini tercih ederek; sadece özel günlerinizde değil, günlük yaşantınız içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür dünyasında düğünlerde, mevlitlerde, özel toplantılarda kullanabileceğiniz ürünler, aynı zamanda bu tür organizasyonlarda dağıtılmak üzere de tercih edilir. Sevdiklerinize en güzel hediyelerden biri olacak şal ve eşarp ürünlerini, toptan şal eşarp satın alarak, dağıtma olanağı bulursunuz.

Ekonomik Fiyatlı Eşarp ve Şallar

Şıklığınızı ve zarafetinizi ön plana çıkaracağınız ekonomik eşarp ve şal modelleri, kıyafetinizi tamamlayacak, en önemli aksesuardır. Zengin renk portföyüne sahip olan ürünler, aynı zamanda göz alıcı desenleriyle de göz doldurur.

Her sezon farklı renk ve desen çeşidini bulacağınız ürünler kayma yapmayan özelliğiyle de tercih edilir. Toptan şal eşarp için tercih edeceğiniz Akgün eşarp modelleri, kanserojen madde içermeyen, yapısıyla da oldukça sağlıklıdır.

Her Kullanıma Uygun

Tesettür giyimin yanında, modern giyimde de tercih edilen, her kullanıma uygun ürünler, farklı kombinlenebilir çeşitleriyle de göz doldurur. Kare eşarplar ve dikdörtgen şallar, her yaşa uygun desen ve renkleriyle de gönlünüzü fetheder. Göz alıcı renkleri, muhteşem desenleriyle hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Akgün eşarp ve şalları, günlük kullanım yanında, özel günlerinizde de sizi yalnız bırakmaz.

Akgün eşarplarıyla 2021 yılında da canlı renkler, pastel tonlar, daha sofistike ve modern desenlerle güzelliğinizi ve şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında daha rahat ve serin kalmak için, tesettür modasında ipek ve tivil eşarplar ön plana çıkarken, yine ipek eşarpların haricinde esnek ve dayanıklı yapısıyla polyester eşarp ve şallar, daha ön palana çıkacaktır.

Geleneksel motiflerin de sıklıkla tercih edildiği eşarp ve şal modellerinde açık ve koyu parlak tonların yanında, daha soft renkler de yine 2021 yılında sizlerin zevkine göre titizlikle hazırlandı.

Modern Tasarım Sağlıklı Doku

Her mevsime uygun tasarımlarıyla dikkat çeken eşarp ve şal modelleri, sağlıklı dokusuyla da dikkatleri üzerine toplar. İlkbahar ve yaz aylarında zengin renk skalasıyla sizleri karşılayan ürünler, sonbahar kış mevsiminde de aynı canlılığı ve muhteşem desenlerini sürdürür. En moda renk ve desenlerin harmanlandığı ürünler, düz tasarımların yanında, geometrik şekillerle de donatılmıştır. Tesettür giyimde pardösü ya da elbiseyle kombinlenen eşarp ve şallar; modern giyimde boynunuza takacağınız bir fular olabilir.

Soğuk havalarda omuzlarınıza hiç düşünmeden atacağınız, özenle üretilmiş şal ürünleri, aynı zamanda başınızı da örtmenize olanak tanır. Akgün eşarp üzerinden yapacağınız toptan eşarp şal alışverişlerinde özel indirimlerle de karşılaşırsınız.