Özel Günlerde Eşarp Seçimi

Düğünler, organizasyonlar ve benzeri etkinliklerde kadınların daha şık olabilmesi adına özel günler için eşarp modellerine sahip olması gerekmektedir. Her kadının dolabında olmazsa olmaz aksesuarlardan bir tanesi olan özel eşarp modelleri, kadınların en özel günlerde daha iyi giyinmesine ve şık olmasını katkı sağlamaktadır. Özel günler için eşarp modelleri arasından doğru bir model ve marka seçimi yapılarak hazırlıklı olunmalıdır. 

Türkiye’de eşarp konusunda pek çok farklı seçenek, model ve marka bulunabilmektedir. Ancak eşarp alanında en çok dikkat çeken ve tercih edilen Akgün Eşarp’ın modellerinden birisini seçmeniz, sizin için çok daha doğru bir seçim olacaktır. Türkiye’nin dört bir yanında tercih edilen mevcut seçeneklerle her zaman şık olabilir, kaliteli ve gösterişli eşarp modellerine sahip olabilirsiniz. Özel günler için tasarımlarında farklılıklar yakalayan Akgün Eşarp, böylece bayileri ile birlikte Türkiye’de eşarp takmak isteyen her kadının favori markasından birisi olmaktadır.

 

Özel Günler İçin Özel Eşarp Modelleri Nelerdir?

Özel günlerde tercih edilecek eşarp için pek çok farklı kriter olabilmektedir. Bu nedenle kadınların özellikle etkinliğin önemine ve tercih edilen kıyafetlere uygun bir eşarp modelini takması önerilmektedir. Eşarplarda; renk, tasarım ve kumaş olarak farklılıklar bulunmaktadır. İpek kumaşlar her zaman çok daha gösterişlidir ve şık durur. Bu nedenle eğer farklı ipek eşarp modellerini yer verilirse özel günlerde en uygun olan ipek eşarp kullanabilir ve böylece şık bir şekilde özel güne katılım sağlanabilir.

Kadınların başını kapatması şık olmalarına engel olmadığı gibi doğru bir eşarp ve kıyafet kombini ile kolay bir şekilde hoş bir görünüm yaratılabilmektedir. Eşarplarda yakalanan farklılıklarda Akgün Eşarp gibi markalar, kadınlar için farklı seçenekler sunarak şık olmayı daha kolay hale getirmektedir. Öyle ki ipek ve polyester gibi farklı kumaş çeşitlerinde seçeneklere sahip olan Akgün Eşarp, kadınların beğendiği kumaşı kolay bir şekilde satın almasını sağlar. Markanın yıllardan beri sektörde elde ettiği deneyimlerden yararlanarak sizler de eşarp alışverişlerinizde Akgün Eşarp’ı tercih edebilirsiniz.

 

Özel Günlerde Eşarp Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özel günlerde kullanılacak eşarplarda öncelikle dikkat edilmesi gereken detay tasarım ve renkleri ile kıyafetin doğru bir şekilde tamamlanmasıdır. Renklerin uyum içerisinde olması eşarp seçiminde en dikkat edilmesi gereken kriterdir. Düz renkler ile daha renkli bir eşarp, daha canlı renklere sahip kıyafetler ile doğal ve sade bir eşarbın tercih edilmesi kıyafetlerde uyumun yakalanmasını sağlamaktadır. Özellikle eşarp bölgesine dikkat çekilmek istenmiyorsa mutlaka sade ve göz almayan modellerden yana tercih yapılmalıdır. Böylece dikkat, kolay bir şekilde farklı alanlara çekilebilir ve eşarbın yarattığı sadelik ile birlikte canlı ve hareketli kıyafetler kolay bir şekilde tamamlanabilir.

 

Özel Günler İçin Eşarp Bağlama Seçenekleri 

Doğru eşarp seçimi gibi bağlama şekli de önemlidir. Bu nedenle özel günler için eşarp seçimi yapıldıktan sonra son aşamada mutlaka uygun bir görünüm yakalanabilmesi için doğru bağlama tekniklerinin kullanılması gerekir. Bu aşamada yine ipek kumaşlardan üretilmiş eşarplar daha fazla kolaylık tanımaktadır. Bağlamada sunduğu kolaylığın yanı sıra buruşmayan kumaş yapısı her zaman ipek eşarpların daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Kırışmayan ve kaymayan eşarplar her zaman daha kolay bir şekilde bağlandığından dolayı yeni bir eşarp satın almadan önce bu kriteri de mutlaka değerlendirmelisiniz. 

Eşarp bağlamada favori olarak bir model bulunmuyorsa, kıyafetin durumuna göre bir seçim yapılmalıdır. Özellikle kayma olmaması adına mutlaka bir bone ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Böylece etkinlik boyunca eşarbın kaymadan doğru bir şekilde kalması sağlanabilmektedir. 

Özel günlerde pek çok kadın saç yaptırmaktadır. Saçlar salınamadığından dolayı genellikle topuz modellerinden bir tanesini tercih eden kadınlarda, çok kabarık ve yüksek topuzlar kesinlikle tercih edilmemelidir. Bu görünümde hoş bir tablo yaratmadığı gibi kadınların kendini rahat hissetmemesine neden olmaktadır. Bu bakımdan topuz olabildiğince kısa ya da aşağıdan yapılmalıdır. Böylece eşarp ile yakalanan hareketlilik çok daha iyi bir görünümün ortaya çıkmasını sağlar. 

 

Akgün Eşarp Kalitesini Tercin Edin!

Özel günler için eşarp modelleri arasından seçim yaparken tüm kriterleri sizler için sağlayacak Akgün Eşarp, her zaman için cazip seçenekler sunmaktadır. Daha fazla modele ulaşmak, alternatif kumaş seçeneklerini değerlendirmek istediğinizde Akgün Eşarp’ın sunmuş olduğu seçimler, sizler için her zaman cazip olacaktır.