Tesettür giyim modasının yıllar içerisindeki değişimi bone kullanımına da farklılıklar getirdi. Boneler, saçları toplamak ve eşarbın kaymasını önlemek için kullanılırken son yıllarda tesettür giyim koleksiyonlarının önemli bir parçası haline geldi. Tasarımcılar, tesettürlü kadınların ihtiyaç ve estetik kaygılarını dikkate alarak birbirinden şık ve pratik tasarımlar geliştirdi. 

Şal ve eşarpların daha konforlu ve pratik bir şekilde kullanımı için üretilen bone çeşitleri, kadınlar açısından bir kurtarıcı rolü üstlenmeye devam ediyor. Özellikle son yıllardaki tasarımların bu konuda birçok talebe başarılı bir şekilde karşılık verebildiğinden bahsetmek mümkün. 

Bir şal ya da eşarba ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz boneler olduğunu biliyor muydunuz? Bu tasarımlar sayesinde hazırlanmak için yoğun zaman harcamanıza gerek yok. Üstelik yüz tipinize göre daha hoş bir görünüm elde etmek de olası. Özel günler ya da günlük hayatta tercih edebileceğiniz boneler ile kombin seçimlerinize bir yenilik katın ve yeniliğin keyfini çıkarın. İşte mutlaka değerlendirmeniz gereken üç bone önerisi: 

Burgu Bone 

Yalnızca bir ürünle birden fazla ihtiyacı karşılamak mümkün mü? Burgu bone tercihi bunu mümkün kılıyor. Bir şala ya da eşarba ihtiyaç duymayacağınız şekilde tasarlanmış bu ürün sayesinde hem günlük yaşamınızı hem de özel günlerinizi renklendirin. 

 Kolay bir kullanıma sahip olan burgu boneler sayesinde şıklığınız ve özgünlüğünüzden ödün vermeyin. Estetik ve kaliteli kumaşlarla tasarlanmış burgu boneleri tercih ederek giyim tarzınızla ilgili güzel bir başlangıç yapın. 

Tesettür Bone 

Hem günlük kullanım hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz tesettür bone, ek olarak bir eşarp ya da şala gerek duymadan kullanabileceğiniz hazır bir bone türü. Genellikle tatil yerlerinde kullanılan tesettür boneler, abiye ile bir kombin yaratmak için ideal bir seçenek. 

Tesettür boneler, renk seçenekleri ve kumaş türleriyle her yaştan kadının kullanabileceği tasarımlara sahip. 

Şal Bone 

Şal ve boneyi ayrı ayrı kullanmak istemeyenler için hem pratik hem de şık bir çözüm. Tesettür giyim modasının son yıllarda en çok dikkat çeken tasarımlarından biri olarak yüzlerce farklı renk ve kumaş seçeneğine sahip.