Eşarp Ölçüleri Nedir?

Eşarp Ölçüleri Nedir

Eşarp kullanımı sırasında ölçülerin uygun olması önemlidir. Görünümü doğrudan etkileyecek olan bu küçük detay için markaların bu konuda iyi bir destek sağlaması ve kişilerin istediğin modeli yaratabilecek şekilde bağlamasına imkan tanıyacak büyüklüklerde eşarplar üretmesi gerekmektedir. Bu nedenle de özellikle yeni başlayanlar, eşarp ölçüleri nedir gibi farklı soru işaretlerine sahip olabilmektedir.

Eşarp ölçülerinde en uygun seçenekleri arıyorsanız bu konuda sektörün lideri olan Akgün Eşarp’tan destek alabilirsiniz. Akgün Eşarp tarafından yapılan üretimlerde farklı ölçüler ile kadınlara seçenek sunulmaktadır. Böylece küçük modellerin yanı sıra daha büyük ve kişilerin tam anlamı ile beklentilerini karşılayacak seçeneklere yer verilebilmesi mümkün olmaktadır. Türkiye’de bu alanın öncü markalarından bir tanesi olan Akgün Eşarp’ı tercih etmeniz size tüm bu aşamalarda güven ve sorunsuz bir ürün kalitesi sağlayacaktır.

Akgün Eşarp Eşarp Ölçüleri Nedir?

Akgün Eşarp, sunduğu hizmetlerde farklı yaş kategorilerinde de gerekli modeller üreterek seçenek yaratmaktadır. Daha küçük yaşlar için üretilen küçük ölçülerdeki eşarp modelleri çok daha kolay ve pratik ve kullanım sunulmaktadır. Genellikle 100 santimetreye 100 santimetre şeklinde üretilen bu modellerde yetişkinler için daha büyük ölçülerde üretimler yapılabilmektedir. Özellikle piyasada yaygın olarak kullanılan eşarpların büyük bir bölümü 140 santimetreye 140 santimetre olacak şekilde tasarlanmaktadır. Böylece eşarplar ile istediği şekilde model yapma imkânına sahip olan kadınlar, kaliteli bir eşarp kullanmanın ayrıcalığını ve Akgün Eşarp’ın sektörde yaratmış olduğu farkı da net bir şekilde görebilmektedir.

Akgün Eşarp’ın sektördeki tek farkı, modellerindeki ölçü çeşitli değildir. Bu, markanın sağlamış olduğu avantajlardan sadece bir tanesidir. Her dönem tasarımda yeniliklere giden ve böylece farklı modellerin kullanılmasına imkan sağlayan Akgün Eşarp, aynı zamanda kumaş çeşitliliğinde de zengin seçeneklere sahiptir. Kadınların beklentilerini karşılayacak en özel modellere yer vererek bu konuda tamamen sorunsuz bir deneyim yaşanmasını sağlayan Akgün Eşarp; ipek, polyester gibi farklı kumaş türlerinde en iyi kaliteyi en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Eşarplarda beklentileri karşılayacak modellerin yüksek fiyatları göz önüne alındığında Akgün Eşarp’ın yaratmış olduğu zengin seçenekler kadınlar için ekonomik bir fırsat yaratmaktadır.

Toptan Eşarp Seçeneğiyle Türkiye’nin Dört Bir Yanında!

Akgün Eşarp üstelik eşarp satışı yapan işletmelerin tercih edebileceği farklı hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle toptan eşarp alarak bölgesinde en uygun seçenekleri sunmak isteyen işletmeler, Akgün Eşarp’ın sunmuş olduğu toptan eşarp hizmetinden yararlanabilmektedir. Firma ile iletişime geçerek kolay bir şekilde detaylara ulaşabileceğiniz toptan eşarpta uygun fiyatlandırmaya ek olarak her yıl yenilenen zengin koleksiyonlar müşterileri memnun edecektir. Böylece Akgün Eşarp işletmelere güç sağlayarak, kazançların artmasını da kolaylaştırmaktadır.

Renk, desen, kalite, kusursuz işçilik gibi pek çok farklı detayı ile sektörde dikkat çeken Akgün Eşarp’ın sunmuş olduğu tüm bu avantajlar için tek bir iletişim numarası üzerinden destek almanız yeterli olacaktır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan ihtiyaç duyduğunuz her anda Akgün Eşarp profesyonelleri ile görüşerek toptan hizmet ya da perakende satış ile ilgili soru işaretlerinizi karşılayabilirsiniz.

Perakende ve Toptanda Akgün Eşarp Kalitesini Yaşayın

Perakende ve toptan hizmetlerde  herkes için en uygun hizmetleri sunan Akgün Eşarp, bu hizmetleri ile ilgili üstelik internet sitesinde de tüm detaylara yer vermektedir. Şirket tarafından hangi modellerin geliştirildiği, tasarımlar vb. tüm teknik konularda internet sitesinden kolay bir şekilde destek alabilmeniz ve işletmenin sunduğu avantajları öğrenebilmeniz mümkündür. Her bir model için kapsamlı bir şekilde internet üzerinden tasarımları paylaşan şirket bu konuda sürekli güncellediği web sayfası ile seçimleri daha kolay bir şekilde yapmak adına fırsat sunmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her anda internet sitesine giriş yaparak mevcut modelleri öğrenebilir, tasarımları görebilir ve dilediğiniz model için de toptan ya da perakende satış için Akgün Eşarp’tan destek alabilirsiniz. Müşterileri için sorunsuz destek prensibi ile hareket eden Akgün Eşarp, işletme hacmi ya da büyüklüğü ne olursa olsun herkese en iyi hizmeti sunabilmek adına fırsat yaratmaktadır.

Web sitesinde sunulan bu hizmetler sayesinde her dönem belirlenen koleksiyonlar hakkında bilgi alabilir, renk tasarım konusunda detayları görebilir ve istediğiniz zaman iletişim bilgileri üzerinden şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Eşarp konusunda yıllardan beri sektörün güven veren isimlerinden bir tanesi olan Akgün Eşarp, size tüm bu alanlarda sorunsuz bir deneyim sunacak.

 

Türban Nedir?