Stil sahibi her yaştan kadının zarafetle taşıdığı Akgün eşarpları; geometrik çizgilerden etnik desenlere, sade dokulardan pastel ve soft renklerle hazırlanır. Her bir detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü eşarp modelleri, klasik tasarımların yanında, 2021 yılının ruhunu da yansıtacak şekilde tasarlandı.

Şıklığınızı ön plana çıkaracak, dikkat çekici ürünlere, toptan eşarp fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Günün her saatinde, her şık ortamda kullanabileceğiniz ipek eşarp ürünleriyle zarif olurken, günlük kullanımınızda da özgün ve modern eşarp ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Tesettür ve Modern Giyime Uygun

Geometrik desenlerin, çiçek modellerinin ya da düz doku ile üretilen modern eşarp ürünleri, tesettür giyimin de vazgeçilmezleri arasında yerini alır. En canlı renklerin yanında en soft ve floral renklerin de kullanıldığı eşarp desenleri, gününüzü şık geçirmenizi sağlarken, en şık kıyafetlerinizle de şıklığınızı tamamlayan aksesuarlardır.

Abiye kıyafetlerin üzerine ya da tesettür giyimde başörtüsü olarak kullanılan eşarp ürünleri, her kıyafetinize uyum sağlarken, birbirinden farklı desen ve renklere sahip ürünler toptan eşarp fiyatıyla da kesenize daha uygun maliyetlidir. Akgün eşarpların asil renklerin yarıştığı, aynı zamanda cıvıl cıvıl renkleriyle de gününüzü daha güzel geçirmenize olanak tanıyan eşarp tasarımları, tercihlerinize uygun olarak, yumuşak dokusuyla da ön plana çıkar.

İpeğin Yumuşak Dokusu

Geniş renk ve desen skalasıyla ön plana çıkan eşarplar, özellikle ipeğin yumuşak dokusuyla da göz alıcıdır. Kıyafetlerinizle daha şık olacağınız Akgün eşarpları, güzelliğinizi de ön plana çıkarır.

  • Zararlı hammaddeye sahip değildir.
  • Özel ve günlük kullanıma uygundur.
  • Su ve leke tutmaz.

Genellikle ipek sadece özel günlerde ya da abiye kıyafetlere aksesuar olarak düşünülürken, toptan eşarp fiyatlarıyla sahip olacağınız Akgün eşarpları, günün her saatinde ve her gün için rahatlıkla kullanılabilir. Böylece sıradan bir gününüzü bile özel bir gün haline getirir.

Sıra Dışı Tasarımlar

Modern çizgilerin ve sıra dışı tasarımların ağırlıkta olduğu eşarp ürünlerine, toptan eşarp fiyatlarıyla, daha ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz. Tesettür modası için vazgeçilmez olan eşarp tasarımları, modern giyimde de en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerini alır.

Tarzınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz en modern tasarımlara sahip olacağınız Akgün eşarpları, soyut desenlerin yanında, bir tablo eseri gibi desenleriyle de kaliteli ve canlı renklerle tasarlanan eşarplarla, şıklığınızı ve güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Klasik Ve Zamansız Stil

Hem klasik hem de zamansız stile sahip olan eşarp ürünleri, geniş bağlama tekniklerine sahiptir. Özellikle günlük giyim tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan Akgün eşarpları, sadece başörtüsü olarak değil, aksesuar olarak da tercih edebileceğiniz, bir kullanım sağlar.

Polyester kumaş üzerine tasarlanan modeller, farklı renk ve desenlere sahip olurken, ipek kumaştan tasarlanan modern ve klasik eşarp ürünleri de yine ilkbahar/yaz ve sonbahar/kış koleksiyonlarında sizleri bekliyor.

İş Dünyasında Muhteşem Şıklık

Her sezon farklı renk ve desenleriyle göz kamaştırıcı olan Akgün eşarpları, tesettür dünyasının yanında modern iş kadının da vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor. Toptan eşarp fiyatlarıyla da farklı desenleri ve renkleri alabileceğiniz eşarp ürünleri, iş hayatı olan kadınların, kıyafetlerini şıklaştırırken, kadının güzelliğini de ön plana çıkartmaya devam ediyor.

Gerek günlük hayatında gerekse iş hayatında farkını ortaya koymak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan eşarp ürünleri; geometrik desenlerle süslenmiş tarzlarıyla, fark yaratmanıza olanak tanır.

Sportif Tarz

Her yaştan kadının rahatlıkla tercih edeceği eşarp ürünleri, sportif tarzı benimsemiş kadınlar için de birbirinden farklı renk ve desenleri barındırır. Her sezona damgasını vuran renk ve desenlerle tarzınızı belirleyeceğiniz eşarp ürünlerinde, geometrik desenlere sahip eşarplar, sıklıkla pantolonlarda ve tuniklerde kullanılarak, sportif bir zarafet yaratabilirsiniz.

Akgün Eşarp ile Modern Tarzlar

Klasik ve modern giyim tarzının en önemli tamamlayıcısı olan eşarp ürünleri, farklı bağlama teknikleriyle de kıyafetlerinizde modern bir tarz oluşturmanızı sağlar. Tesettür giyimde kullanacağınız pardösü ya da elbiselere uyumu sayesinde, özel günlerinizde ve günlük kıyafetlerinizde şık dokunuşlar oluşturabileceğiniz Akgün eşarplar, toptan eşarp fiyatlarıyla, modayı takip eden, modern dokunuşlardan hoşlanan kadınları bekliyor.

Terletmeyen, alerjen madde içermeyen yapısıyla da oldukça sağlıklı dokuya sahip eşarp ürünleri, şıklığından ödün vermeyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Klasik ya da modern giyim tarzı fark etmeksizin, gardırobunuzda yer açmak isteyeceğiniz Akgün eşarplar, zengin renk ve desen yelpazesine sahiptir.